#ОсвітніЛокаціїВДії Весняний букет для матусі!

7 бер. 2024
На освітній локації «З Бахмутом у серці м. Харків» педагоги Олена Петуніна (ДНЗ №25), Світлана Воронцова ( ЗДО «Калинонька»), Юлія Коршун (ЦПРПП), Наталя Полякова (НВК№11) провели з дітьми майстер-клас щодо виготовлення святкової листівки до першого весняного свята – Свята всіх жінок

Діти із задоволенням виконували роботу, вклали всю любов, тепло і турботу, адже так приємно отримати від улюбленої малечі святкове вітання, зроблене власноруч. Такий подарунок стає для матусі найдорожчим скарбом, адже він несе в собі частинку дитячої душі.

8 трав. 2024
Підсумки військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») у 2023/2024 навчальному році
З метою формування національних цінностей, патріотизму та національної свідомості, ідеалів свободи, соборності та державності з 28.11.2023 року по 01.05.2024 року проведено І (територіальної громади) етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл – Джура» в трьох вікових групах (молодша вікова група: 6-10 років; середня вікова група: 11-14 років; старша вікова група: 15-17 років).

7 трав. 2024
Підсумки виставки-конкурсу декоративно-ужиткового мистецтва «Вели-кодні шедеври»
З 5 квітня по 5 травня 2024 року вперше пройшла виставка-конкурс деко-ративно-ужиткового мистецтва «Великодні шедеври», яку організував Бахмут-ський міський Центр технічної творчості дітей та юнацтва (Бахмутський ЦТТДЮ).

7 трав. 2024
Подорож учнів 4 класів до чарівної країни «П‘ятьландіі»
У Бахмутській ЗОШ №12 пройшов незвичайний день: подорож учнів 4 класів до чарівної країни «П’ятьландіі». Це дуже важлива подія як для батьків майбутніх п'ятикласників, так і для всього педколективу закладу освіти. Під час зустрічі діти знайомилися з майбутніми вчителями, із задоволенням спілкувалися.