Тиждень охорони праці у Бахмутській школі № 4

27 квіт. 2024
Загальновідомо, що немає нічого ціннішого за людське життя і здоров’я. У наш тривожний час, як ніколи раніше, надзвичайно важливим є створення безпечних умов праці для учасників освітнього процесу.

В цьому році День охорони праці, який відзначається 28 квітня, проходить під девізом «Вплив зміни клімату на безпеку та гігієну праці».

З метою забезпечення організації належного рівня цивільного захисту учасників освітнього процесу школи, в закладі проведено тиждень знань з безпеки життєдіяльності та охорони праці. У ході Тижня проведено всі заплановані заходи з учнями 3-9 класів дистанційно.

Класні керівники  провели  пізнавальні й цікаві бесіди, години спілкування, вікторини, ранкові зустрічі. Учні приймали участь в конкурсі малюнків «Вплив змін клімату на здоров’я». Учитель основ здоров’я Людмила Шумай провела практичний тренінг для учнів з надання домедичної допомоги. 25.04.2024 р. відбулася нарада з працівниками з питань охорони праці та створення безпечного та здорового середовища, враховуючи дистанційну роботу, роботу за комп’ютером, а також воєнний стан, вплив зміни клімату на безпеку праці.

Тож нехай кожен день буде безпечним і радісним!!!

13 трав. 2024
#ОсвітніЛокаціїВДії Підготовка до НМТ триває
Уже менше, ніж за місяць майбутні випускники складатимуть НМТ. Тому вкрай важливо впорядкувати знання, повторити вивчене та з’ясувати деякі питання.

12 трав. 2024
#ОсвітніЛокаціїВДії Спасибі за ласку, за щире тепло...
​Мама — це найдорожча людина для кожного з нас. Вона дарує нам життя, піклується про нас, любить безмежно.

11 трав. 2024
День матері в закладах дошкільної освіти Бахмутської громади
День матері - добре та світле свято, що асоціюється з квітами, весняним теплом та усмішками. Щороку, у другу неділю травня, українці відзначають цю радісну подію.