24 лист. 2015

Ми обираємо здоров’я!

У рамках місячника превентивного виховання «Здорова людина – здорова нація», оголошеного відділом освіти Артемівської міської ради, в Артемівській школі №12 пройшов конкурс агітбригад «Ми обираємо здоров’я!».

Вітаємо учасників ІІ етапу Міжнародного конкурсу ім. П.Яцика

ІІ (міський) етап Міжнародного конкурсу знавців української мови розпочався в Артемівській школі №24 з поглибленим вивченням окремих предметів та курсів з урочистого відкриття.

День Гідності та Свободи у Часовоярській школі №17

У рамках святкування Дня Гідності та Свободи Часовоярська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №17 провела ряд заходів.

Відзначення Дня Гідності та Свободи в Артемівському НВК №11

З метою формування у школярів ціннісного ставлення до України,прав та свобод людини, європейського вибору українців, розвитку в учнів почуття національної самосвідомості та громадянської активності, виховання патріота, громадянина, готового захищати свою Батьківщину в НВК №11 були проведені заходи до Дня Гідності та Свободи України.

День Гідності і Свободи – нове, але знакове свято в новітній історії України

В Артемівській школі №9 пройшли урочисті заходи до Дня гідності і Свободи.

Перспективи розвитку на наступні 5 років школи №7

В Артемівській школі №7 відбулася педагогічна рада з обговорення проекту Програми розвитку школи на 2016-2020 роки.
23 лист. 2015

Відкритий урок в рамках атестації

23 листопада в Артемівській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №7 в межах атестації педагогічних працівників учитель вищої категорії Тетяна Лисиченко провела відкритий урок з алгебри

У гостях у Мийдодира

Класними керівниками 4-х класів Артемівської школи №24 було проведено виховний захід «У гостях у Мийдодира».

Презентуємо власний досвід

В рамках проведення засідання атестаційної комісії в Артемівській школі №24 пройшла презентація досвіду роботи вчителів, які мають педагогічні звання «Вчитель-методист», «Старший учитель».

Пожежники в гостях в Артемівській школі №18

До школи №18 завітали представники Державного пожежно-рятувального загону Головного управління ДСНС України у Донецькій області, щоб ретельніше ознайомити учнів з профілактичними заходами щодо виникнення пожеж.

14 трав. 2024
Свято доброти та сімейних цінностей
З радістю в лагідний травневий день зустрілися учні початкових класів у м. Дніпро напередодні Міжнародного дня сім’ї та Всесвітнього дня руху для здоров’я.

13 трав. 2024
#ОсвітніЛокаціїВДії Підготовка до НМТ триває
Уже менше, ніж за місяць майбутні випускники складатимуть НМТ. Тому вкрай важливо впорядкувати знання, повторити вивчене та з’ясувати деякі питання.

12 трав. 2024
#ОсвітніЛокаціїВДії Спасибі за ласку, за щире тепло...
​Мама — це найдорожча людина для кожного з нас. Вона дарує нам життя, піклується про нас, любить безмежно.