Заходи до Дня української писемності і мови в кімнатах школярів

10 лист. 2015
9 листопада в Україні відзначається День української писемності і мови.

Для того, щоб підкреслити значення рідної мови в житті кожної людини, в кімнатах школярів були проведені заходи: КВК «Українську мову знай, гарно і чемно розмовляй», усний журнал «У дзеркалі слова: на все впливає мови чистота», літературна вітальня «Мова наша солов’їна» та інші. Рідна мова – це мова, що першою засвоюється дитиною і залишається зрозумілою на все життя. Рідною прийнято вважати мову нації, мову предків, яка пов’язує людину з її народом, з попередніми поколіннями, їхніми духовними надбаннями.

Діти приймали активну участь у всіх заходах і зробили висновки, що рідна мова - це великий скарб, який треба шанувати, берегти. Життя мови залежить від них - дітей, які несуть її у своїх душах, у своїх звичках, родинних традиціях, у своїх улюблених піснях. Рідна мова - це мова серця.

13 трав. 2024
#ОсвітніЛокаціїВДії Підготовка до НМТ триває
Уже менше, ніж за місяць майбутні випускники складатимуть НМТ. Тому вкрай важливо впорядкувати знання, повторити вивчене та з’ясувати деякі питання.

12 трав. 2024
#ОсвітніЛокаціїВДії Спасибі за ласку, за щире тепло...
​Мама — це найдорожча людина для кожного з нас. Вона дарує нам життя, піклується про нас, любить безмежно.

11 трав. 2024
День матері в закладах дошкільної освіти Бахмутської громади
День матері - добре та світле свято, що асоціюється з квітами, весняним теплом та усмішками. Щороку, у другу неділю травня, українці відзначають цю радісну подію.