Учні Артемівського НВК №11 випробовують свої сили у шкільному конкурсі

10 лист. 2015
Учні 3-11 класів Артемівського НВК №11 взяли участь у XVІ Міжнародному конкурсі знавців української мови ім. Петра Яцика.

Учениця 11-А класу Кушнір Анастасія розповіла учасникам про історію конкурсу та сім’ю Яцик. Більше п’ятдесяти учнів вирішили випробувати свої знання у шкільному етапі конкурсу, але, звісно, перемагає найкращий. Тож тримаємо кулаки та нехай переможе найрозумніший, щоб гідно представити НВК №11 на міському рівні.

13 трав. 2024
#ОсвітніЛокаціїВДії Підготовка до НМТ триває
Уже менше, ніж за місяць майбутні випускники складатимуть НМТ. Тому вкрай важливо впорядкувати знання, повторити вивчене та з’ясувати деякі питання.

12 трав. 2024
#ОсвітніЛокаціїВДії Спасибі за ласку, за щире тепло...
​Мама — це найдорожча людина для кожного з нас. Вона дарує нам життя, піклується про нас, любить безмежно.

11 трав. 2024
День матері в закладах дошкільної освіти Бахмутської громади
День матері - добре та світле свято, що асоціюється з квітами, весняним теплом та усмішками. Щороку, у другу неділю травня, українці відзначають цю радісну подію.