Семінар для психологів шкіл м. Артемівська

10 лист. 2015
Наприкінці жовтня пройшов семінар для практичних психологів загальноосвітніх навчальних закладів «Роль, місце та основні функції практичного психолога щодо учнів, які потребують підвищеної педагогічної уваги», організований Центром практичної психології і соціальної роботи.

Присутні на семінарі обговорили питання щодо використання інтерактивних форм з учасниками навчально-виховного процесу з питань превентивного виховання учнів, які потребують підвищеної педагогічної уваги. Жвавий інтерес викликало семінарське заняття для педагогів, підготовлене соціальним педагогом навчально-виховного комплексу №11 Тетяною Слободянюк.

Під час проведеного заняття «Фактори захисту від алкогольних проблем у підлітків», підготовленого психологом школи №7 Оленою Ануприєнко, відпрацювали навички інтерактивного заняття з батьками.

Психологом школи №18 Наталією Дорошенко, були надані практичні наробки щодо використання елементів програми «Сімейна розмова», як засобу превентивного виховання учнів школи та учнів з особливими освітніми потребами.

Були обговорені питання щодо особливостей розвитку дітей з порушеннями комунікативної сфери. Психологи знайшли відповіді при обговоренні ряду питань з подолання вікових, соціальних, професійних та індивідуально-особистісних бар’єрів.

На завершення семінару учасники висловлювали свої враження від побаченого та побажання щодо тематики наступних засідань клубу «Психологічне перехрестя».

13 трав. 2024
#ОсвітніЛокаціїВДії Підготовка до НМТ триває
Уже менше, ніж за місяць майбутні випускники складатимуть НМТ. Тому вкрай важливо впорядкувати знання, повторити вивчене та з’ясувати деякі питання.

12 трав. 2024
#ОсвітніЛокаціїВДії Спасибі за ласку, за щире тепло...
​Мама — це найдорожча людина для кожного з нас. Вона дарує нам життя, піклується про нас, любить безмежно.

11 трав. 2024
День матері в закладах дошкільної освіти Бахмутської громади
День матері - добре та світле свято, що асоціюється з квітами, весняним теплом та усмішками. Щороку, у другу неділю травня, українці відзначають цю радісну подію.