День писемності та мови в дошкільному закладі №48

10 лист. 2015
Мова народу – невичерпне джерело розумового розвитку дитини, скарбниця всіх знань, безцінний дар, який треба шанувати як батька і матір, родину і Батьківщину.

9 листопада в рамках Патріотичного марафону першокласники дошкільного закладу №48 відзначили одне з наймолодших державних свят - День української писемності та мови. У виконанні дітей на святі лунали мелодійні українські пісні, вірші про рідну Україну. Дітям було цікаво познайомитись з історією виникнення першого «Букваря». Під час гри «Склади слово» малята демонстрували свої знання про слова, речення; вдало продовжували прислів’я, відгадували загадки, а також охоче грали в народні ігри «Сірий кіт» та «На зеленому горбочку», бо українські ігри і забави - це своєрідна школа виховання, що формує мислення і смаки.

Без мови неможливе життя людей, тому її потрібно любити, берегти, вивчати і знати!

13 трав. 2024
#ОсвітніЛокаціїВДії Підготовка до НМТ триває
Уже менше, ніж за місяць майбутні випускники складатимуть НМТ. Тому вкрай важливо впорядкувати знання, повторити вивчене та з’ясувати деякі питання.

12 трав. 2024
#ОсвітніЛокаціїВДії Спасибі за ласку, за щире тепло...
​Мама — це найдорожча людина для кожного з нас. Вона дарує нам життя, піклується про нас, любить безмежно.

11 трав. 2024
День матері в закладах дошкільної освіти Бахмутської громади
День матері - добре та світле свято, що асоціюється з квітами, весняним теплом та усмішками. Щороку, у другу неділю травня, українці відзначають цю радісну подію.