Всеукраїнський диктант національної єдності в Артемівській школі №5

10 лист. 2015
9 листопада, у День української писемності та мови, учні ЗОШ №5 взяли участь у написанні Всеукраїнського диктанту національної єдності.

Це унікальна подія, яка п'ятнадцять років поспіль відбувається на українському радіо та телебаченні.

Написати диктант в школі вирішили учні 9-11 класів та 3 педагогів. Текст був непростий. У ньому були речення з прямою мовою та складні речення, що вимагає міцних знань з пунктуації та синтаксису. Але наші старшокласники впоралися із завданням та впевнені в тому, що саме такі акції спонукають молодь до вивчення рідної мови. Адже мета диктанту національної єдності - не тільки перевірити свої знання з української мови, а й приєднатися до всіх, хто любить та шанує рідне слово, продемонструвати солідарність з усіма, хто хоче, щоб українці говорили українською та зберегли її для нащадків. Тож єднаймося навколо мови!

14 трав. 2024
Свято доброти та сімейних цінностей
З радістю в лагідний травневий день зустрілися учні початкових класів у м. Дніпро напередодні Міжнародного дня сім’ї та Всесвітнього дня руху для здоров’я.

13 трав. 2024
#ОсвітніЛокаціїВДії Підготовка до НМТ триває
Уже менше, ніж за місяць майбутні випускники складатимуть НМТ. Тому вкрай важливо впорядкувати знання, повторити вивчене та з’ясувати деякі питання.

12 трав. 2024
#ОсвітніЛокаціїВДії Спасибі за ласку, за щире тепло...
​Мама — це найдорожча людина для кожного з нас. Вона дарує нам життя, піклується про нас, любить безмежно.