Плекаймо мову рідну колискову!

10 лист. 2015
До Дня української писемності та мови в 6 класі Артемівської школи №7 пройшов виховний захід «Плекаймо мову рідну колискову!».

Класний керівник Наталя Авраменко розповіла учням про сумну та героїчну водночас долю української мови. Діти переглянули презентацію про виникнення та розвиток української письменності, дізналися про Нестора Літописця та його найвизначніший твір «Повість минулих літ», про творців слов’янської азбуки Кирила та Мефодія, про першу друковану книгу в Україні «Апостол» та перший «Буквар» Івана Федорова.

Учні читали українські вірші, добирали епітети та порівняння, обговорювали вислови великих українських діячів про мову. Наприкінці заходу дітям було запропоновано заспівати будь-яку пісню української мовою, і, як справжні патріоти, вони заспівали гімн України.

14 трав. 2024
Свято доброти та сімейних цінностей
З радістю в лагідний травневий день зустрілися учні початкових класів у м. Дніпро напередодні Міжнародного дня сім’ї та Всесвітнього дня руху для здоров’я.

13 трав. 2024
#ОсвітніЛокаціїВДії Підготовка до НМТ триває
Уже менше, ніж за місяць майбутні випускники складатимуть НМТ. Тому вкрай важливо впорядкувати знання, повторити вивчене та з’ясувати деякі питання.

12 трав. 2024
#ОсвітніЛокаціїВДії Спасибі за ласку, за щире тепло...
​Мама — це найдорожча людина для кожного з нас. Вона дарує нам життя, піклується про нас, любить безмежно.