Святкування Дня української мови та писемності в дошкільному закладі №39 «Кульбабка»

10 лист. 2015
9 листопада в дошкільному навчальному закладі яслах-садку №39 «Кульбабка» відбулося святкування Дня української мови та писемності з метою пробудження в дітей почуття національної гідності, поваги до всього українського, бажання розмовляти українською мовою, виховання любові до державної мови.

В цей день в нашому дошкільному закладі відбулися заходи шанування української мови, а саме: розвага для дітей всіх вікових груп «Мова рідна, слово рідне»,яку провели вихованці старшої групи (декламували вірші рідною мовою, виконали гімн України, знайомили з творчістю українських письменників, оберегами українського народу, виконали національні таночки); конкурс серед дітей молодшого та старшого дошкільного віку «Кращий декламатор українських віршів»; вікторина серед дітей старшого дошкільного віку «Клуб мовознавців»; мовно-рухлива гра «Український віночок»; музично-літературне свято для дітей середньої групи «Наша мова – колискова».

Для батьків вихованців дитячого садка було організовано виставку сучасної дитячої української книжки, представлені ширми, де висвітлено інформацію про історію свята та запропоновано батькам вивчити з дітьми поетичні слова про нашу мову.

І діти і дорослі мали можливість ще раз доторкнутися до краси української мови, удосконалити свої знання та навички з українського мовлення, відчути свою приналежність до людей, які поважають рідну мову, милуються нею та плекають її.

13 трав. 2024
#ОсвітніЛокаціїВДії Підготовка до НМТ триває
Уже менше, ніж за місяць майбутні випускники складатимуть НМТ. Тому вкрай важливо впорядкувати знання, повторити вивчене та з’ясувати деякі питання.

12 трав. 2024
#ОсвітніЛокаціїВДії Спасибі за ласку, за щире тепло...
​Мама — це найдорожча людина для кожного з нас. Вона дарує нам життя, піклується про нас, любить безмежно.

11 трав. 2024
День матері в закладах дошкільної освіти Бахмутської громади
День матері - добре та світле свято, що асоціюється з квітами, весняним теплом та усмішками. Щороку, у другу неділю травня, українці відзначають цю радісну подію.