День Гідності та Свободи України в Соледарський школі №13

21 листопада вперше в історії України відзначався День Гідності та Свободи. З цієї нагоди учні Соледарської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №13 запросили до себе в гості військових, які боронять мир та спокій в місті.

День Гідності та Свободи в Артемівській школі №5

Протягом тижня в Артемівській школі №5 було проведено заходи, присвячені Дню Гідності та Свободи України.

Трагічні сторінки в історії України

В Артемівській школі-інтернаті №1 до Дня Гідності і Свободи вчителем історії Сергієм Братушкою разом з бібліотекарем Ларисою Бурцевою для учнів 7-9 класів був проведений круглий стіл «Трагічні сторінки в історії України», присвячений Річниці початку доленосних для України подій.

Усе моє, що зветься Україна

З метою утвердження ідеалів свободи й демократії, збереження та донесення до учнів об’єктивної інформації про доленосні події в Україні на початку XXI століття напередодні Дня Гідності та Свободи в Артемівській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №24 було проведено ряд заходів.

Святкування Дня Гідності та Свободи у школі №7

До Дня гідності та свободи в Артемівській школі №7 протягом тижня було проведено низку заходів: інформаційні хвилинки, єдині уроки, бібліотечні виставки, перегляд документальних фільмів.
20 лист. 2015

Людина їсть, щоб жити, а не живе, щоб їсти

Згідно місячника «Здорова людина – здорова нація», оголошеного відділом освіти Артемівської міської ради, у школі №12 учителем Наталією Левченко у 2-Б класі проведено відкритий урок з української мови «Продукти харчування. Їжа. Буква Ї».
20 лист. 2015

Осінні барви у дитячому садку №56 «Гусельки»

Ось і відлунали осінні барви у Гусельковій країні, які своєю яскравістю підкорили серця, як дітей, так і батьків.

Секрети батьківської любові

19 листопада в дошкільному навчальному закладі №42 «Чайка» розпочав роботу клуб «Секрети батьківської любові».

Формуємо комунікативну культуру дошкільників

На базі дошкільного навчального закладу №40 «Посмішка» міста Артемівська відбулось засідання творчої групи вихователів «Креативність і мовленнєва активність» на тему «Формування комунікативної культури дошкільників», яке пройшло в формі «методичного навігатора».
20 лист. 2015

Будемо здоровими з казковими героями!

Розваги в дитячому садку, як і різні свята, завжди цікаві для малят. Завжди з нетерпінням малюки чекають нової розваги, чогось загадкового і веселого.

14 трав. 2024
Свято доброти та сімейних цінностей
З радістю в лагідний травневий день зустрілися учні початкових класів у м. Дніпро напередодні Міжнародного дня сім’ї та Всесвітнього дня руху для здоров’я.

13 трав. 2024
#ОсвітніЛокаціїВДії Підготовка до НМТ триває
Уже менше, ніж за місяць майбутні випускники складатимуть НМТ. Тому вкрай важливо впорядкувати знання, повторити вивчене та з’ясувати деякі питання.

12 трав. 2024
#ОсвітніЛокаціїВДії Спасибі за ласку, за щире тепло...
​Мама — це найдорожча людина для кожного з нас. Вона дарує нам життя, піклується про нас, любить безмежно.