«Весела Масниця»

15 бер. 2024
Прийшла масниця – прийшла з млинцями. Пригощає смачненько нас із вами.

14 березня 2024 керівник музичний дошкільного навчального закладу ясла-садка № 18 «Росинка» Тетяна ШОРОХОВА запросила малят на розважальну програму з музикування «Весела Масниця» в онлайн-просторі. Малята з цікавістю переглянули музичну інтерактивну презентацію про Масницю. Діти читали вірші про свято, співали українську веснянку «Вийди, вийди, сонечко».

Разом із батьками дошкільнята грали в музично – ритмічну гру «Ритмічні млинці», музично – комунікативну гру «Музичні млинці», створену у додатку Learning Apps. Бадьорого настрою  додала запальна українська руханка «Геник-Вареник».

Гарний настрій та позитивні емоції отримали всі учасники дійства: дошкільнята, їхні батьки, педагоги, викладачі та студенти Бахмутського педагогічного фахового коледжу.

Логопедичні цікавинки на дистанції
В умовах сьогодення педагогам потрібно достойно приймати виклики та використовувати всі можливості, щоб не залишити дітей з особливими освітніми потребами без уваги

Здорова нація-майбутнє України
Бахмутяни, які перебувають у місті Одеса, продовжують суботні спортивні зустрічі з Олександром Свінченком, вчителем фізичної культури Бахмутської школи №7, з метою підтримки фізичного та ментального здоров’я.

Новий вектор співпраці
Новим вектором партнерства у сучасній дошкільній освіті є розвиток співпраці з садочками регіону та країни.