«Вічний, як народ»

14 бер. 2024
14 березня 2024 року дошкільний навчальний заклад ясла-садок №18 «Росинка» провів сумісно з колективом ЗДО «Намистинка» м. Вишневе Київської області онлайн крос - промоушен «Вічний, як народ», присвячений великому кобзарю Тарасу Шевченко.

В рамках означеного заходу  відбулись інтерактивні форми роботи такі  як педагогічний прайс – листи «Іду з дитинства до Тараса»,   обмін досвідом між ЗДО «Росинка» та «Намистинка»  на тему: «Дітям про Шевченко», ігровий футаж «Відгадай поезію  Т. Шевченка за емоджі».

Яскравими дитячими малюнками було представлено     фотовернісаж  «Наш Кобзар»  в якому прийняли участь вихованці означених ЗДО, учні ЗОШ №10 та

Мистецької школи №1 м. Бахмут.

Не залишив нікого байдужими пабліситі «Якби ти нас, Тарасе, чув» на якому відбулось читання авторських віршів Ганни Єщенко, Тетяни Шорохової, Єлизавети Масловської  та віршів Тараса Шевченко.

Завершився онлайн-крос,  як прийнято на Україні, завзятою піснею  «Не журися, Україно!» у виконанні колективу «Намистинки».

Означений захід  ще раз довів,  що   життя і творчість Тараса ШЕВЧЕНКО  є символом української ідентичності, а  сам поет  пробудив українську душу та утвердив духовну основу народу для боротьби проти поневолення російською імперією.

Логопедичні цікавинки на дистанції
В умовах сьогодення педагогам потрібно достойно приймати виклики та використовувати всі можливості, щоб не залишити дітей з особливими освітніми потребами без уваги

Здорова нація-майбутнє України
Бахмутяни, які перебувають у місті Одеса, продовжують суботні спортивні зустрічі з Олександром Свінченком, вчителем фізичної культури Бахмутської школи №7, з метою підтримки фізичного та ментального здоров’я.

Новий вектор співпраці
Новим вектором партнерства у сучасній дошкільній освіті є розвиток співпраці з садочками регіону та країни.