Всесвітній день ляльок у ДНЗ №36 «Теремок»

22 бер. 2024
Традицію Свята лялькарів усього світу відкрив день 21 березня 2003 року. Саме в цей день усі професіонали й прихильники театру ляльок святкують Міжнародний день лялькаря або ляльки.

Лялька – це улюблена іграшка для людей усіх вікових категорій. Тому мета свята -  навчити людей дорожити тими, хто щиро про них піклується. В цей день ви можете проявити свою любов і турботу до коханої чи близької людини, подарувавши їй улюблену ляльку.

Іграшка завжди була пов'язана з грою. Як і гра, вона є відображенням своєї епохи. Історія іграшки є невід'ємною частиною історії культури суспільства. Лялька сприймалася як жива істота та дарунок, що оберігав життя людини. Тому тривалий час вона не використовувалася як іграшка.

Використання ляльки у роботі з дітьми дошкільного віку сприяє засвоєнню ними духовних цінностей, формує інтерес до народної творчості і любов до своєї Батьківщини. Виготовлення ляльки дає можливість активізувати пізнавальну діяльність дітей, поповнити словниковий запас новими словами, розвивати творчу фантазію та уяву, виховувати акуратність, посидючість, наполегливість у досягненні мети, шанобливе ставлення один до одного, до української культури. Лялька - не тільки супровід гри, а й засіб навчання, розважання та навіть лікування.

Сьогодні дуже важливо об’єднати родину разом, щоб і діти, і батьки мали нагоду відпочити та дізнатись щось нове для себе.

З нагоди святкування Дня ляльки в закладі дошкільної освіти з дітьми було проведено міні - онлайн заняття на тему «Сучасні та минулі ляльки». Діти познайомилися з видами ляльок сучасності та минулого, зіграли в дидактичну гру «Одяг український, одяг сучасний», допомогли обрати види одягу.

Крім того, вихователь закладу дошкільнлї освіти Ірина Пилипчатіна провела майстер-клас для дітей та батьків вихованців «Лялька-мотанка», який мав на меті долучити їх до виготовлення обережної ляльки-мотанки, вузликової ляльки.

Дівчатка перетворилися у чарівних ляльок, і батьки влаштували справжню фотосесію.

Цікаво та пізнавально пройшов цей день.

1 трав. 2024
Останній конкурс Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри “Сокіл” (“Джура”)
Важливою складовою гри «Джура» є організація наметових таборувань. Сьогодні відбувся останній конкурс гри – Таборування, що поєднує військово-патріотичне виховання, фізкультурно-спортивну, туристично-краєзнавчу та культурно-просвітницьку роботу та сприяє досягненню виховного ідеалу гри – формування козацько-лицарського типу сучасної молодої людини.

Зустріч із письменницею
Не секрет, що сучасні учні надають перевагу спілкуванню з гаджетами. Перед педагогами постає питання: як залучити дитину до вдумливого читання?

#ОсвітніЛокаціїВДії Чарівна Писанка
Напередодні Великодня на освітній локації у м.Кривий Ріг відбулося свято "Чарівна Писанка" для дітей за участю педагогів Олександри Шакалової (Бахмутський НВК № 11), Наталі Бабінової (ЗОШ №7), Альони Черман (ЗДО №54), де діти розмальовували писанки, розважались та проводили весело свій час