Підсумки конкурсу «Стройовий впоряд»

22 бер. 2024
20 березня в межах І (територіальної громади) етапу Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл»-(«Джура») відбувся черговий етап - конкурс «Стройовий впоряд» на знання прийомів, команд і дій під час стройової підготовки.

У конкурсі взяли участь 11 роїв середньої вікової категорії і 7 роїв старшої вікової категорії.  Змагання проходили у форматі онлайн-тестування. Завдання були сформовані відповідно до вікової категорії та включали питання із теоретичного та практичного характеру. За підсумками конкурсу призові місця розподілились таким чином:

середні рої

І місце – НВК№11; ІІ місце – ЗОШ№12; ІІІ місце – ЗОШ№2;

старші рої

І місце – ЗОШ№5; ІІ місце – НВК№11; ІІІ місце – ЗОШ№24.

Вітаємо переможців! Бажаємо всім учасникам браво, хвацько і красиво перемагати у будь-якому життєвому бою, старанно і гідно йти до вершин своїх успіхів, до своїх мрій. Удачі, підтримки рідних і друзів, оптимізму і внутрішньої впевненості.

1 трав. 2024
Останній конкурс Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри “Сокіл” (“Джура”)
Важливою складовою гри «Джура» є організація наметових таборувань. Сьогодні відбувся останній конкурс гри – Таборування, що поєднує військово-патріотичне виховання, фізкультурно-спортивну, туристично-краєзнавчу та культурно-просвітницьку роботу та сприяє досягненню виховного ідеалу гри – формування козацько-лицарського типу сучасної молодої людини.

Зустріч із письменницею
Не секрет, що сучасні учні надають перевагу спілкуванню з гаджетами. Перед педагогами постає питання: як залучити дитину до вдумливого читання?

#ОсвітніЛокаціїВДії Чарівна Писанка
Напередодні Великодня на освітній локації у м.Кривий Ріг відбулося свято "Чарівна Писанка" для дітей за участю педагогів Олександри Шакалової (Бахмутський НВК № 11), Наталі Бабінової (ЗОШ №7), Альони Черман (ЗДО №54), де діти розмальовували писанки, розважались та проводили весело свій час