Зустріч з поетесою Надією Танчинець у Бахмутській ЗОШ №12

21 бер. 2024
Сьогодні у Всесвітній день поезії учні 10-11 класів, педагоги, завідувач бібліотеки, директор закладу Інна Астапова, заступник директора Валентина Вітко та методист Управління освіти Інна Міщенко мали чудову нагоду познайомитися з української поетесою Надією Іванівною Танчинець.

Пані Надія в своєму житті поєднує творчість з роботою вчителя фізики. Обожнює своє рідне Закарпаття і віддає вподобання активному відпочинку.

Надія Іванівна - людина з відкритою і доброю душею, яка залюбки поділилася з нами своїм особистим життям, розповіла про захоплення. Відповідала на всі запитання учнів і показала фотографії з сімейного архіву.

Разом читали чудову поезію авторки, в якій є глибина та виражені людські почуття.

Я не прагну слави світової,

Хочу сповідь вимовити вголос

Мовою поезії живої,

Що зросла в душі,

Мов хлібний колос.

Хочу поділитися думками,

Що мене доповнили до краю,

Мовою нам даною із вами.

Кращої за неї я не знаю.

(Н. Танчинець)

1 трав. 2024
Останній конкурс Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри “Сокіл” (“Джура”)
Важливою складовою гри «Джура» є організація наметових таборувань. Сьогодні відбувся останній конкурс гри – Таборування, що поєднує військово-патріотичне виховання, фізкультурно-спортивну, туристично-краєзнавчу та культурно-просвітницьку роботу та сприяє досягненню виховного ідеалу гри – формування козацько-лицарського типу сучасної молодої людини.

Зустріч із письменницею
Не секрет, що сучасні учні надають перевагу спілкуванню з гаджетами. Перед педагогами постає питання: як залучити дитину до вдумливого читання?

#ОсвітніЛокаціїВДії Чарівна Писанка
Напередодні Великодня на освітній локації у м.Кривий Ріг відбулося свято "Чарівна Писанка" для дітей за участю педагогів Олександри Шакалової (Бахмутський НВК № 11), Наталі Бабінової (ЗОШ №7), Альони Черман (ЗДО №54), де діти розмальовували писанки, розважались та проводили весело свій час