#ОсвітніЛокацііВДії Рух- це заряд енергією

25 бер. 2024
Спорт – запорука правильного розвитку підростаючого покоління. Усі знають, що рухливі ігри для дітей на свіжому повітрі допомагають дитині бути спокійнішою, витривалішою, врівноваженою.

Директори закладів дошкільної освіти Ірина Слєпньова (ДНЗ№49), Олександра Татаренко (ДНЗ№56) та Наталя Євтушенко (ЗДО «Івушка») разом із центром підтримки бахмутян «З Бахмутом у серці  Дніпро»  на базі ГО «Світло культури» провели  захід для дітей Луганської та Бахмутської громад.
Веселі естафети  та  цікаві рухливі ігри   допомагали дітям розвивати спритність, швидкість та принесли багато позитивних емоцій та задоволення.

1 трав. 2024
Останній конкурс Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри “Сокіл” (“Джура”)
Важливою складовою гри «Джура» є організація наметових таборувань. Сьогодні відбувся останній конкурс гри – Таборування, що поєднує військово-патріотичне виховання, фізкультурно-спортивну, туристично-краєзнавчу та культурно-просвітницьку роботу та сприяє досягненню виховного ідеалу гри – формування козацько-лицарського типу сучасної молодої людини.

Зустріч із письменницею
Не секрет, що сучасні учні надають перевагу спілкуванню з гаджетами. Перед педагогами постає питання: як залучити дитину до вдумливого читання?

#ОсвітніЛокаціїВДії Чарівна Писанка
Напередодні Великодня на освітній локації у м.Кривий Ріг відбулося свято "Чарівна Писанка" для дітей за участю педагогів Олександри Шакалової (Бахмутський НВК № 11), Наталі Бабінової (ЗОШ №7), Альони Черман (ЗДО №54), де діти розмальовували писанки, розважались та проводили весело свій час