Підсумкове засідання атестаційної комісії в Бахмутській зош№12

20 бер. 2024
Відповідно до плану роботи у Бахмутській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів 12 завершилося засідання атестаційної комісії за підсумками атестації педагогічних працівників у 2023/2024 н.р.

Атестація у закладі проводилась з метою активізації професійної діяльності педагогічних працівників, підвищення їх відповідальності за результати своєї роботи, удосконалення фахової майстерності відповідно до вимог чинного Положення про атестацію педагогічних працівників України. У 2023/2024 навчальному році атестувались 10 педагогічних працівників. Атестація визначила результативність роботи педагогів у міжатестаційний період, їх професійні якості, рівень загальної культури, стан використання інформаційно-комунікативних технологій в освітньому процесі, особистий внесок у розвиток освітньої системи школи та дала можливість виявити особисті досягнення педагогів, визначити основні напрямки їх роботи у найближчий період. Вітаємо педагогічних працівників, які успішно пройшли атестацію!

1 трав. 2024
Останній конкурс Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри “Сокіл” (“Джура”)
Важливою складовою гри «Джура» є організація наметових таборувань. Сьогодні відбувся останній конкурс гри – Таборування, що поєднує військово-патріотичне виховання, фізкультурно-спортивну, туристично-краєзнавчу та культурно-просвітницьку роботу та сприяє досягненню виховного ідеалу гри – формування козацько-лицарського типу сучасної молодої людини.

Зустріч із письменницею
Не секрет, що сучасні учні надають перевагу спілкуванню з гаджетами. Перед педагогами постає питання: як залучити дитину до вдумливого читання?

#ОсвітніЛокаціїВДії Чарівна Писанка
Напередодні Великодня на освітній локації у м.Кривий Ріг відбулося свято "Чарівна Писанка" для дітей за участю педагогів Олександри Шакалової (Бахмутський НВК № 11), Наталі Бабінової (ЗОШ №7), Альони Черман (ЗДО №54), де діти розмальовували писанки, розважались та проводили весело свій час