Переможці міжнародного проєкту «Позашкілля українським дітям за кордоном"

19 бер. 2024
Чи можливо надавати якісно освітні послуги дистанційно? Чи можливо організувати гурткову роботу в онлайн-форматі, адже це не є обов'язковим? Ще б пару років тому відповідь була б однозначною і категоричною. Проте час та обставини вносять свої корективи.

Заклади позашкільної  освіти Бахмутської міської територіальної громади не тільки охоплюють гуртковою роботою дистанційно дітей, які перебувають як на території України, так і поза її межами, але ще й є конкурентоспроможними на обласному, всеукраїнському та міжнародному рівнях.  Маючи відповідний досвід роботи, Бахмутський міський Центр туризму, краєзнавства та екскурсій та Бахмутський міський Центр дітей та юнацтва взяли участь у  Міжнародному проєкті  «Позашкілля українським дітям за кордоном». Мета даного проєкту – підтримка українських дітей за кордоном, надання їм доступу до якісної позашкільної освіти, залучення до занять у гуртках та інших творчих об’єднаннях закладів позашкільної освіти України. Наші заклади  не вперше виходять на міжнародний рівень, це свідчить про цілеспрямовану роботу небайдужих педагогів, які попри все намагаються дати якісні послуги дітям, як би складно в таких умовах це не було.

Логопедичні цікавинки на дистанції
В умовах сьогодення педагогам потрібно достойно приймати виклики та використовувати всі можливості, щоб не залишити дітей з особливими освітніми потребами без уваги

Здорова нація-майбутнє України
Бахмутяни, які перебувають у місті Одеса, продовжують суботні спортивні зустрічі з Олександром Свінченком, вчителем фізичної культури Бахмутської школи №7, з метою підтримки фізичного та ментального здоров’я.

Новий вектор співпраці
Новим вектором партнерства у сучасній дошкільній освіті є розвиток співпраці з садочками регіону та країни.