Організація здорового харчування в центрі уваги освітян міста

28 жовт. 2015

Питання організації якісного та безпечного харчування дітей у закладах освіти залишається на сьогодні одним із найбільш актуальних та заслуговує на особливу увагу. З метою надання практичної допомоги керівникам, було проведено семінари з тем «Організація харчування дітей  у дошкільних навчальних закладах» (на базі ДНЗ №52 «Райдуга») та «Організація та контроль за якістю харчування у загальноосвітніх навчальних закладах Артемівської міської ради» (на базі відділу освіти) для завідувачів та медичних працівників дошкільних навчальних закладів, керівників загальноосвітніх навчальних закладів та завідувачів виробництвом харчоблоків шкіл. У ході семінарів заступниками начальника відділу освіти Оксаною Карпець та Аллою Таранник було зроблено акценти на ролі адміністрації закладів освіти в організації харчування дітей; представником Артемівського районного управління Головного Управління Держсанепідслужби у Донецькій області Оленою Родняною були надані практичні рекомендації для кожної категорії слухачів. Спеціалістами відділу освіти Тетяною Коломак, Вікторією Рязанцевою, Анною Орел були надані рекомендації щодо здійснення адміністративного контролю за станом організації харчування дітей, проведені тестування та співбесіди з керівниками закладів освіти.

16 трав. 2024
#ОсвітніЛокаціїВДії Чарівні кольори вишиванки
Напередодні Дня вишиванки – свята, яке покликане зберегти давні народні традиції створення та носіння вишитого українського одягу, на освітній локації «З Бахмутом у серці м. Харків», педагоги Світлана Воронцова (ЗДО «Калинонька»), Олена Петуніна (ДНЗ №25), Світлана Шелудько (ДНЗ №31), Наталя Полякова (НВК№11), Юлія Коршун (ЦПРПП), познайомили дітей з історією свята та подивилися пізнавальне відео «Український національний одяг»

15 трав. 2024
#ОсвітніЛокаціїВДії Весняний настрій для малечі
11 травня 2024 гостинно відкрив свої двері для дітвори Бахмутської міської ТГ Центр розвитку "Щастя тут" у м. Київ.

15 трав. 2024
Співпраця Бахмутської ЗОШ № 12 з Центральною районною бібліотекою ім. Г. Сковороди м. Києва
У рамках співпраці Бахмутської ЗОШ №12 з Центральною районною бібліотекою ім. Г. Сковороди м. Києва напередодні Дня Вишиванки учні 4-х класів познайомилися з неймовірною людиною, народним декламатором, актором Героїчного театру "Пам'ять", педагогом, кандидатом технічних наук Михайлом Орлюком.