Вихованці міського Центру дітей та юнацтва відвідали Артемівський краєзнавчий музей

29 жовт. 2015
Вихованці міського Центру дітей та юнацтва з нетерпінням очікували візиту до Артемівського краєзнавчого музею. Для них було організовано екскурсію в рамках святкування 71-ої річниці визволення України від фашистських загарбників.

Діти з захопленням слухали розповідь старшого наукового співробітника Олега Абрамова про героїчні вчинки наших земляків.

Після екскурсії вони зізналися, що більшості з них нічого не відомо про події Другої Світової війни, саме тому на запитання екскурсовода відповідали переважно старші. Також учні зауважили, що завдяки представленим музейним експонатам можна з легкістю уявити, яким було життя українців під час окупації.

Дітвора щиро співчувала підліткам, яких примусово забирали на фронт. Стенд з зображенням Артемівська у ті часи отримав найбільшу прихильність малечі, в той час як дорослі уважно роздивлялися стіну пам’яті героям нашого краю.

Співробітники та вихованці МЦДЮ вдячні за гостинність та отримані знання Артемівському краєзнавчому музею.

14 трав. 2024
Свято доброти та сімейних цінностей
З радістю в лагідний травневий день зустрілися учні початкових класів у м. Дніпро напередодні Міжнародного дня сім’ї та Всесвітнього дня руху для здоров’я.

13 трав. 2024
#ОсвітніЛокаціїВДії Підготовка до НМТ триває
Уже менше, ніж за місяць майбутні випускники складатимуть НМТ. Тому вкрай важливо впорядкувати знання, повторити вивчене та з’ясувати деякі питання.

12 трав. 2024
#ОсвітніЛокаціїВДії Спасибі за ласку, за щире тепло...
​Мама — це найдорожча людина для кожного з нас. Вона дарує нам життя, піклується про нас, любить безмежно.