Мітинг у Сквері Бойової слави м. Часів Яр

28 жовтня вихованці Часовоярського Центру дитячої та юнацької творчості провели мітинг, присвячений 71-й річниці визволення України від фашистських загарбників.
30 жовт. 2015

Народні ремесла в роботі з дошкільниками

28 жовтня 2015 року на базі дошкільного навчального закладу № 34 «Тополька» відбулося перше засідання клубу «Дивосвіт» для вихователів міста, на якому розглядалась тема «Сучасні аспекти національно-патріотичного виховання дошкільників на засадах ознайомлення з народними ремеслами».

«Світлиця талантів» підводить підсумки

28 жовтня на базі міського методичного кабінету відбувся очний етап міського творчого конкурсу для вчителів початкової школи «Світлиця талантів».
30 жовт. 2015

Засідання «Школи для батьків майбутніх першокласників»

27 жовтня у дошкільному навчальному закладі комбінованого типу №42 відбулося засідання «Школи для батьків майбутніх першокласників».

Конкурс читців "З Україною в серці" у Соледарському ЦДЮ

28 жовтня 2015 року в Соледарському центрі дітей та юнацтва пройшов міський конкурс читців "З Україною в серці", приурочений до 71-річниці визволення України від фашистських загарбників.

Свято «Дари осені» для вихованців гуртків Соледарського Центру дітей та юнацтва

Осінь – це чудова пора року. Часто її називають золотим періодом.
29 жовт. 2015

Відбувся міський конкурс «Юні дарування»

В Артемівському Центрі дітей та юнацтва відбувся міський конкурс «Юні дарування», організаторами якого були відділ освіти Артемівської міської ради і позашкільний заклад, на базі якого пройшов захід.
29 жовт. 2015

Вихованці міського Центру дітей та юнацтва відвідали Артемівський краєзнавчий музей

Вихованці міського Центру дітей та юнацтва з нетерпінням очікували візиту до Артемівського краєзнавчого музею. Для них було організовано екскурсію в рамках святкування 71-ої річниці визволення України від фашистських загарбників.

Святкові події жовтня у Соледарській ЗОШ №14

29 жовтня учні 3-9 класів побували в гостях у військових Збройних сил України.
28 жовт. 2015

Шляхи реалізації патріотичного виховання обговорювались на нараді вихователів-методистів дошкільних установ

У жовтні 2015 року у вечірній школі відбулася нарада вихователів-методистів дошкільних навчальних закладів.

13 трав. 2024
#ОсвітніЛокаціїВДії Підготовка до НМТ триває
Уже менше, ніж за місяць майбутні випускники складатимуть НМТ. Тому вкрай важливо впорядкувати знання, повторити вивчене та з’ясувати деякі питання.

12 трав. 2024
#ОсвітніЛокаціїВДії Спасибі за ласку, за щире тепло...
​Мама — це найдорожча людина для кожного з нас. Вона дарує нам життя, піклується про нас, любить безмежно.

11 трав. 2024
День матері в закладах дошкільної освіти Бахмутської громади
День матері - добре та світле свято, що асоціюється з квітами, весняним теплом та усмішками. Щороку, у другу неділю травня, українці відзначають цю радісну подію.