2 лист. 2015

Народні розписи вивчай – все про традиції пізнай!

З-поміж численних форм підвищення фахової компетентності педагогів особливою ефективністю вирізняється їх участь у роботі методичного об’єднання. Так, на базі дошкільного навчального закладу №32 «Лісова казка» пройшло засідання творчої групи «Чарівний світ прекрасного» для вихователів ДНЗ міста (керівник - вихователь-методист ДНЗ №47 Вікторія Кравченко).

До Дня всих святих

Міський Центр технічної творчості дітей та юнацтва приймав у себе в гостях дітей з Артемівського Центру соціальної реабілітації дітей-інвалідів.

Вихованці гуртка ЦТТДЮ виготовили модель винищувача часів Другої Світової війни

Одне із занять гуртка початкового технічного моделювання Артемівського міського Центру технічної творчості дітей та юнацтва було присвячено відзначенню 71 річниці визволення України від німецько-фашистських загарбників.

Компетентнісно орієнтований урок історії педагога Олени Чухлєбової

За результатами очного етапу в V обласному конкурсі «Компетентнісно орієнтований урок історії» Олена Чухлєбова отримала найвищу кількість балів.

Гуселькові пожежники

У рамках місячника з пожежної безпеки, оголошеного відділом освіти, у дошкільному закладі №56 «Гусельки» було проведено низку заходів для запобігання та уникнення побутових возгорань і пожеж.
2 лист. 2015

Красуня Осінь завітала в гості до малят дитячого садка «Світлячок»

Наприкінці жовтня в дитячому садку №54 «Світлячок» пройшли осінні свята та розваги з дітьми всіх вікових груп.
2 лист. 2015

Безпечне майбутнє - пріоритет дитсадка «Сонечко»!

Безпека дітей і дорослих є одним з основних завдань нашого суспільства. Фундамент знань з безпеки життєдіяльності закладається вже в дошкільному віці.
30 жовт. 2015

Актуальні напрями діяльності освітньої сфери розглядались на нараді завідувачів дошкільних навчальних закладів Артемівська

29 жовтня 2015 року у конференц-залі відділу освіти Артемівської міської ради відбулась нарада завідувачів дошкільних навчальних закладів.

Зелені скарби України

Фітотерапія нині успішно приходить на допомогу хворим.

Подорож казковим експресом

У жовтні Артемівський міський Центр дітей та юнацтва запросив усіх бажаючих у цікаву подорож «Казковий експрес».

13 трав. 2024
#ОсвітніЛокаціїВДії Підготовка до НМТ триває
Уже менше, ніж за місяць майбутні випускники складатимуть НМТ. Тому вкрай важливо впорядкувати знання, повторити вивчене та з’ясувати деякі питання.

12 трав. 2024
#ОсвітніЛокаціїВДії Спасибі за ласку, за щире тепло...
​Мама — це найдорожча людина для кожного з нас. Вона дарує нам життя, піклується про нас, любить безмежно.

11 трав. 2024
День матері в закладах дошкільної освіти Бахмутської громади
День матері - добре та світле свято, що асоціюється з квітами, весняним теплом та усмішками. Щороку, у другу неділю травня, українці відзначають цю радісну подію.