Засідання «Школи для батьків майбутніх першокласників»

30 жовт. 2015
27 жовтня у дошкільному навчальному закладі комбінованого типу №42 відбулося засідання «Школи для батьків майбутніх першокласників».

27 жовтня у дошкільному навчальному закладі комбінованого
типу №42 відбулося засідання «Школи для батьків майбутніх першокласників». Тема заходу - «Чому освіта для дітей старшого дошкільного віку є обов’язковою?» - стала благодатною платформою для поповнення знань батьків щодо підготовки майбутніх першокласників.  Батьки познайомилися із характеристиками новоутворень психічних процесів дитини, які формують орієнтири її готовності до школи.

Також батьки разом із своїми дітьми мали змогу взяти участь у вікторині «На порозі школи», під час якої пригадали «уроки ввічливості», перетворювали геометричні фігури на різноманітні предмети, впізнавали казки за допомогою загадок, відтворювали споруди з геометричних фігур, влаштували «охоту на звуки», вирішували арифметичні задачі у віршах.

На згадку про зустріч діти отримали вітамінні подарунки – яблучка, а батьки – пам’ятки «Як розвивати інтелектуальні здібності дитини напередодні вступу до школи».

15 трав. 2024
#ОсвітніЛокаціїВДії "Бахмут вишиваний"
Якщо людина хоче вишивати, Знайдеться в неї голка, нитка, час... Зуміє всі відтінки підібрати, Й шедеври вийдуть з-під руки не раз… Надія Красоткіна

14 трав. 2024
Свято доброти та сімейних цінностей
З радістю в лагідний травневий день зустрілися учні початкових класів у м. Дніпро напередодні Міжнародного дня сім’ї та Всесвітнього дня руху для здоров’я.

13 трав. 2024
#ОсвітніЛокаціїВДії Підготовка до НМТ триває
Уже менше, ніж за місяць майбутні випускники складатимуть НМТ. Тому вкрай важливо впорядкувати знання, повторити вивчене та з’ясувати деякі питання.