24 жовт. 2015

Запуск повітряного змія у м.Соледарі

24 жовтня 2015 року вихованці гуртка «Конструювання повітряних зміїв» Соледарського Центра дітей та юнацтва під керівництвом досвідченого педагога Михайла Моісєєва підняли в небо повітряного змія, виготовленого власними руками.
23 жовт. 2015

Диспут «Колір твоєї мрії»

З метою пропагування здорового способу життя, сприяння розвитку фізично здорової особистості 22.10.2015 р. у міському Центрі дітей та юнацтва був проведений диспут «Колір твоєї мрії» для дітей старшого шкільного віку.

Канікули в Артемівській школі №5

Учні школи використовують час осінніх канікул з метою підвищення рівня своєї культури.

Заради свободи

У Часовоярській ЗОШ №15 з метою відзначення 25-ї річниці Студентської революції на граніті проведено тематичні бесіди «Заради свободи» для учнів основної та старшої школи.

Рефлексивно-ексліцитний підхід у вихованні

22 жовтня в м. Слов’янську пройшов семінар для керівників шкільних методичних об’єднань класних керівників, педагогів-організаторів та класних керівників з теми «Рефлексивно-ексліцитний підхід у вихованні».
23 жовт. 2015

Вітаємо переможця Всеукраїнського форуму «Дотик природи»

З 19 по 21 жовтня в місті Києві відбувся Всеукраїнський форум учнівської та студентської молоді «Дотик природи», який проводив Національний еколого-натуралістичний центр учнівської молоді Міністерства освіти і науки України.

В м. Артемівську відбулись Дванадцяті міські читання з Гуманної педагогіки

Учасників Читань привітала директор Артемівського НВК № 11 Лариса Хмельницька та побажала всім плідної праці з самовдосконалення задля гуманізації навчального процесу в школі.

Світлиця талантів

22 жовтня на базі міського методичного кабінету відділу освіти відбулося засідання журі міського творчого конкурсу для вчителів початкової школи «Світлиця талантів».
22 жовт. 2015

Зробити свою школу квітучою

У рамках роботи над проектом «Хай буде квітучою наша люба школа» учні 4-А та 4-В класів Артемівської ЗОШ №12 разом із класними керівниками Галиною Синельниковою та Тетяною Трегубенко у тісній співпраці з батьками висадили на території школи 25 кущів декоративних рослин.
22 жовт. 2015

Вогонь не пробачає помилок

У нашому прогресивному сьогоденні обізнаність дітей правилам пожежної безпеки вкрай важлива.

27 квіт. 2024
Тиждень охорони праці у Бахмутській школі № 4
Загальновідомо, що немає нічого ціннішого за людське життя і здоров’я. У наш тривожний час, як ніколи раніше, надзвичайно важливим є створення безпечних умов праці для учасників освітнього процесу.

26 квіт. 2024
Разом до успіху: ключові питання та рішення
Відповідно до плану роботи Управління освіти відбулась нарада директорів закладів загальної середньої та позашкільної освіти під головуванням начальника Управління освіти Оксана Карпець.

26 квіт. 2024
Осмислюючи Чорнобильску трагедію
У закладах загальної середньої освіти з нагоди річниці Чорнобильської трагедії було проведено ряд заходів, щоб нове покоління не забувало про цю страшну подію.