Свято «Дари осені» для вихованців гуртків Соледарського Центру дітей та юнацтва

29 жовт. 2015
Осінь – це чудова пора року. Часто її називають золотим періодом.

Саме в цей час, в пору осінніх канікул, вихованці гуртків Соледарського Центру дітей та юнацтва змогли відвідати свято «Дари осені».

Захід був насичений цікавими легендами про овочі, веселими конкурсами. Вихованці прийняли участь у сценічній виставі «Про діда та його врожай».

В кінці свята Щедра Осінь та Дідусь Врожай пригостили всіх присутніх своїми дарами.

Свято пройшло весело та переконало всіх присутніх, що осінь це пора гарних емоцій, здійснення мрій та бажань.

14 трав. 2024
Свято доброти та сімейних цінностей
З радістю в лагідний травневий день зустрілися учні початкових класів у м. Дніпро напередодні Міжнародного дня сім’ї та Всесвітнього дня руху для здоров’я.

13 трав. 2024
#ОсвітніЛокаціїВДії Підготовка до НМТ триває
Уже менше, ніж за місяць майбутні випускники складатимуть НМТ. Тому вкрай важливо впорядкувати знання, повторити вивчене та з’ясувати деякі питання.

12 трав. 2024
#ОсвітніЛокаціїВДії Спасибі за ласку, за щире тепло...
​Мама — це найдорожча людина для кожного з нас. Вона дарує нам життя, піклується про нас, любить безмежно.