Участь гуртківців Артемівського ЦТТДЮ у майстер-класі

28 жовт. 2015

У жовтні вихованці гуртка декоративно-прикладного мистецтва Центру технічної творчості дітей та юнацтва взяли участь у майстер-класі Львівської художниці Софії Филипчук, який пройшов у вільному просторі «Майстерня». Діти навчалися малювати нетрадиційними методами з допомогою солі, воску. Виконуючи роботи з незвичайних матеріалів, використовуючи оригінальні прийоми і техніки, діти відчули незабутні позитивні емоції. В атмосфері розкутості, відкритості вихованці гуртка малювали хмарочки, пташок, метеликів. Кожна робота гуртківця відрізнялась індивідуальністю, неповторністю.

14 трав. 2024
Свято доброти та сімейних цінностей
З радістю в лагідний травневий день зустрілися учні початкових класів у м. Дніпро напередодні Міжнародного дня сім’ї та Всесвітнього дня руху для здоров’я.

13 трав. 2024
#ОсвітніЛокаціїВДії Підготовка до НМТ триває
Уже менше, ніж за місяць майбутні випускники складатимуть НМТ. Тому вкрай важливо впорядкувати знання, повторити вивчене та з’ясувати деякі питання.

12 трав. 2024
#ОсвітніЛокаціїВДії Спасибі за ласку, за щире тепло...
​Мама — це найдорожча людина для кожного з нас. Вона дарує нам життя, піклується про нас, любить безмежно.