Безпечне майбутнє - пріоритет дитсадка «Сонечко»!

2 лист. 2015
Безпека дітей і дорослих є одним з основних завдань нашого суспільства. Фундамент знань з безпеки життєдіяльності закладається вже в дошкільному віці.

З метою пропаганди протипожежних знань серед дітей та батьків, запобігання пожеж від дитячих ігор і пустощів з вогнем, у дитячому садку №24 «Сонечко» пройшов місячник пожежної безпеки «Обережно - вогонь!», який був організований відділом освіти Артемівської міської ради.

Одним з основних завдань стало навчання дітей правилам пожежної безпеки, прищеплювання навичок правильних дій у разі пожежі. Адже саме в дошкільному віці виникають сприятливі умови для виховання у дитини почуття небезпеки перед вогнем, навичок вмілого поводження з ним і оволодіння знаннями, що допомагають попередити загоряння або зорієнтуватися у складній ситуації. І чим раніше дитина буде знати, які наслідки можуть бути від неправильного поводження з вогнем, тим міцніше в його свідомості сформується думка: ні в якому разі не можна порушувати правила пожежної безпеки!

В рамках місячника були організовані різноманітні форми роботи та заходи: перевірено наявність і стан засобів пожежогасіння, відпрацьовано алгоритм евакуації та порядок оповіщення людей на випадок виникнення пожежі або надзвичайних ситуацій. Також перевірено стан електричного обладнання приміщень дошкільного закладу. З педагогами та техперсоналом проведені заняття та надані консультації з теми. У групових приміщеннях оформлено тематичні виставки дитячих робіт і сімейних газет з пожежної безпеки. У всіх вікових групах були організовані тематичні заняття. З дітьми старшого дошкільного віку педагоги Світлана Кашка і Галина Кулайко провели практичне заняття «Перша допомога при опіках» за участю старшої медичної сестри. Підсумковим заходом місячника стало проведення спортивної розваги з елементами естафети «Юні пожежники!».

Ми віримо, що робота, яка систематично проводиться з вихованцями, безумовно, дає позитивний результат.

16 трав. 2024
#ОсвітніЛокаціїВДії Чарівні кольори вишиванки
Напередодні Дня вишиванки – свята, яке покликане зберегти давні народні традиції створення та носіння вишитого українського одягу, на освітній локації «З Бахмутом у серці м. Харків», педагоги Світлана Воронцова (ЗДО «Калинонька»), Олена Петуніна (ДНЗ №25), Світлана Шелудько (ДНЗ №31), Наталя Полякова (НВК№11), Юлія Коршун (ЦПРПП), познайомили дітей з історією свята та подивилися пізнавальне відео «Український національний одяг»

15 трав. 2024
#ОсвітніЛокаціїВДії Весняний настрій для малечі
11 травня 2024 гостинно відкрив свої двері для дітвори Бахмутської міської ТГ Центр розвитку "Щастя тут" у м. Київ.

15 трав. 2024
Співпраця Бахмутської ЗОШ № 12 з Центральною районною бібліотекою ім. Г. Сковороди м. Києва
У рамках співпраці Бахмутської ЗОШ №12 з Центральною районною бібліотекою ім. Г. Сковороди м. Києва напередодні Дня Вишиванки учні 4-х класів познайомилися з неймовірною людиною, народним декламатором, актором Героїчного театру "Пам'ять", педагогом, кандидатом технічних наук Михайлом Орлюком.