Зелені скарби України

30 жовт. 2015
Фітотерапія нині успішно приходить на допомогу хворим.

Фітотерапія нині успішно приходить на допомогу хворим. Світ цілющих рослин безмежний, а його можливості – невичерпні. Ми живемо в країні, яку «Бог нагородив чи не найбагатшими зеленими скарбами»
(Н. Зубицька). Входити у цей світ треба розумно й делікатно, не шкодячи собі і, водночас, зеленому другові.

Наприкінці жовтня в Часовоярському Центрі дитячої та юнацької творчості відбулася гра–вікторина «Рослини здоров’я» (керівник гуртка Ольга Мокроусова). Метою даного заходу стало розширення кругозору вихованців про застосування рослин у медицині, а також занесення деяких із них до Червоної книги України  через недбале ставлення до рослинного світу та варварську заготівлю лікарських трав.

Діти були раді дізнатися про рослину, яку в народі називають ліками від 34 недуг, подивитися відеоматеріали, відгадувати загадки та малювати.

14 трав. 2024
Свято доброти та сімейних цінностей
З радістю в лагідний травневий день зустрілися учні початкових класів у м. Дніпро напередодні Міжнародного дня сім’ї та Всесвітнього дня руху для здоров’я.

13 трав. 2024
#ОсвітніЛокаціїВДії Підготовка до НМТ триває
Уже менше, ніж за місяць майбутні випускники складатимуть НМТ. Тому вкрай важливо впорядкувати знання, повторити вивчене та з’ясувати деякі питання.

12 трав. 2024
#ОсвітніЛокаціїВДії Спасибі за ласку, за щире тепло...
​Мама — це найдорожча людина для кожного з нас. Вона дарує нам життя, піклується про нас, любить безмежно.