Красуня Осінь завітала в гості до малят дитячого садка «Світлячок»

2 лист. 2015
Наприкінці жовтня в дитячому садку №54 «Світлячок» пройшли осінні свята та розваги з дітьми всіх вікових груп.

Осінні свята - це море посмішок і веселощів, адже хоч і кажуть, що осінь – «сумна пора», але діти, як ніхто інший, здатні радіти золотому опалому листю і дощику, під яким цікаво погуляти під парасолькою, взувши гумові чобітки. Ось чому свято осені в дитячому садку є одним з найулюбленіших у дітвори.

У гості до дітей завітали Їжачок-хитрячок, Вітер-пустунець, сумна Хмаринка, яскраве Сонечко, і звичайно ж, красуня Осінь, які створили малюкам святковий настрій, провели різні конкурси, ігри.

Вихованці разом з батьками із задоволенням брали участь в осінніх заходах. Вони танцювали, співали пісні, водили хороводи, грали, читали вірші, раділи появі різних персонажів. Бурхливими оплесками малюки, батьки та гості свята зустріли музичний оркестр з веселими частушками.

Щедра Осінь не залишила жодної дитини без подарунка. Свята пройшли в теплій, дружній атмосфері, діти і гості отримали величезний заряд бадьорості і позитиву.

14 трав. 2024
Свято доброти та сімейних цінностей
З радістю в лагідний травневий день зустрілися учні початкових класів у м. Дніпро напередодні Міжнародного дня сім’ї та Всесвітнього дня руху для здоров’я.

13 трав. 2024
#ОсвітніЛокаціїВДії Підготовка до НМТ триває
Уже менше, ніж за місяць майбутні випускники складатимуть НМТ. Тому вкрай важливо впорядкувати знання, повторити вивчене та з’ясувати деякі питання.

12 трав. 2024
#ОсвітніЛокаціїВДії Спасибі за ласку, за щире тепло...
​Мама — це найдорожча людина для кожного з нас. Вона дарує нам життя, піклується про нас, любить безмежно.