Вихованці гуртка ЦТТДЮ виготовили модель винищувача часів Другої Світової війни

2 лист. 2015
Одне із занять гуртка початкового технічного моделювання Артемівського міського Центру технічної творчості дітей та юнацтва було присвячено відзначенню 71 річниці визволення України від німецько-фашистських загарбників.

Вихованці гуртка виготовили модель винищувача часів Другої Світової війни. Завдання було складним. Спочатку діти за допомогою копіювального паперу виконували креслення, що потребує уміння користування креслярськими інструментами, акуратності та поваги. Потім вирізали та з’єднували деталі між собою, виконували оздоблення виробу. Для запуску готової моделі проводили спостереження зі встановлення центра ваги літаючої моделі. Наприкінці заняття провели конкурс на краще пілотування. Переможцям керівник гуртка Євген Носов вручив грамоти.

Для розширення уявлень про історію повітроплавання, розвитку авіабудування учні мали можливість подивитися документальний фільм про конструктора першого у світі серійного гелікоптеру І.І.Сікорського, який народився та навчався у м. Києві.

14 трав. 2024
Свято доброти та сімейних цінностей
З радістю в лагідний травневий день зустрілися учні початкових класів у м. Дніпро напередодні Міжнародного дня сім’ї та Всесвітнього дня руху для здоров’я.

13 трав. 2024
#ОсвітніЛокаціїВДії Підготовка до НМТ триває
Уже менше, ніж за місяць майбутні випускники складатимуть НМТ. Тому вкрай важливо впорядкувати знання, повторити вивчене та з’ясувати деякі питання.

12 трав. 2024
#ОсвітніЛокаціїВДії Спасибі за ласку, за щире тепло...
​Мама — це найдорожча людина для кожного з нас. Вона дарує нам життя, піклується про нас, любить безмежно.