Нарада із заступниками директорів ЗЗСО та методистами ЗПО

17 квіт. 2024
Відповідно до плану роботи відділу методичної та психологічної роботи відбулася нарада для заступників директорів закладів загальної середньої та методистів позашкільної освіти.

На порядок денний винесені були інформативні питання, які є актуальними під час воєнного стану та  дистанційного навчання.

Як організувати розслідування та обліковувати нещасні випадки з працівниками та здобувачами освіти  довів до відома присутніх головний спеціаліст – начальник служби охорони праці та безпеки життєдіяльності   Дмитро Биканов. Зупинився на змінах у законодавстві.

Дарія Сапронова, методист відділу методичної та психологічної роботи, акцентувала увагу на тому, як безпечно поводити себе в інтернеті.  Матеріал, наданий нею, буде цікавий та корисний як для  педагогів, так і для учнів.

Директор центру професійного розвитку КУ «ЦПРПП Бахмутської міської ради» Наталя Томачинська пояснила, як здійснювати в закладі освіти запровадження педагогічної інтернатури. З досвіду роботи поділилися родзинками заступники директорів ЗОШ №12  Поліна Костюченко та ЗОШ №18 Галина Новикова.

Проаналізувала отримані результати вивчення рівня сформованості предметних компетентностей учнів/учениць 4-х класів з математики та української мови завідувач відділу методичної та психологічної роботи Тетяна Стецюк.

Щодо особливостей проведення засідань атестаційної комісії ІІ рівня розказала заступник начальника Анна Артюхіна.

Незабаром випускники будуть складати НМТ, з досвіду підготовки до мультипредметного тесту виступили заступники директорів ЗОШ №18 Галина Новикова та ЗОШ №7 Ольга Іванкович.

Були надані присутніми слушні пропозиції для подальшої роботи з організації  освітнього процесу. Тільки разом ми зможемо змінюватися на краще і долати всі перешкоди.

29 квіт. 2024
Нова українська школа : виклики, успіхи та перспективи
Хто б що не говорив, а педагоги Бахмутської міської ТГ завжди були на крок попереду.

Участь в EdCamp
У суботу у Києві Midgard School обʼєднала прогресивних освітян, зацікавлених у розвитку та впровадженні новітніх технологій та методик у навчальний процес

29 квіт. 2024
Загальношкільний проєкт «ЕкоТренди - мода на природу»
З метою дослідження та популяризації екологічної моди лідери шкільного самоврядування Бахмутського НВК № 11 запропоновували класним колективам закладу взяти участь у загальношкільному проєкті «ЕкоТренди - мода на природу».