Завершення атестаційної кампанії

23 квіт. 2024
Атестація… Це слово відомо усім педагогічним працівникам, оскільки це демонстрація найкращих професійних умінь за 5 років.

22 квітня 2024 завершився період  атестаційної кампанії при Управлінні освіти Бахмутської міської ради, яка проходила за новим Положенням про атестацію.  Цього року комісією ІІ рівня атестувалося 26 педагогів та 20 директорів закладів освіти, 7 працівників Управління освіти та комунальних установ. Атестація - це подія, що відображає важливий етап у розвитку кожного педагога, сприяє  постійному підвищенню професіоналізму та компетентності.  Одним із найважливіших принципів атестації є визнання необхідності навчання протягом всього життя. Протягом атестаційного періоду всі педагоги та керівники активно демонстрували свою здатність до самовдосконалення та бажання постійно підвищувати свій рівень кваліфікації.
       Вітаємо  педагогів та директорів із успішним проходженням атестації та бажаємо їм творчих здобутків у подальшій професійній діяльності. Працюємо далі задля Перемоги!

Логопедичні цікавинки на дистанції
В умовах сьогодення педагогам потрібно достойно приймати виклики та використовувати всі можливості, щоб не залишити дітей з особливими освітніми потребами без уваги

Здорова нація-майбутнє України
Бахмутяни, які перебувають у місті Одеса, продовжують суботні спортивні зустрічі з Олександром Свінченком, вчителем фізичної культури Бахмутської школи №7, з метою підтримки фізичного та ментального здоров’я.

Новий вектор співпраці
Новим вектором партнерства у сучасній дошкільній освіті є розвиток співпраці з садочками регіону та країни.