Всесвітній День Землі та День довкілля

19 квіт. 2024
З метою формування екологічної свідомості, виховання любові до рідної природи, дбайливого ставлення до неї та у межах місячника екологічного виховання, оголошеного Управлінням освіти Бахмутської міської ради, в Бахмутській школі № 2 учні 2-9 класів успішно долучились до проведення заходів, присвячених Всесвітньому Дню Землі та Дню Довкілля, які відзначаються 21 та 22 квітня.

Школярі 5-9 класів під час єдиного виховного заходу «Живе обличчя моєї Землі» ознайомилися із поняттям «забруднення», розглянули основні антропогенні джерела забруднення навколишнього середовища. Діти аналізували інформацію, висловлювали свої думки щодо впливу діяльності людини на навколишнє середовище, яке може мати найважчі наслідки не лише для природи, але й для всього людства. Учні 3-Б класу під час виховного заходу до дня Землі " Проблеми сучасної планети. Як допомогти?" висунули своє бачення проблеми та шляхи її вирішення. У 7 класі відбулася виховна година, під час якої учні звернули увагу на актуальну екологічну проблему сучасності –  проблему засміченості; з’ясували, як впливає погана екологія на людину; намагалися знайти  шляхи вирішення вищезгаданої екологічної проблеми. Це означає, що бесіди, виховні години, інформаційні хвилини, проведені вчителями, не проходять безслідно. Наші учні вже є повноцінними і свідомими членами суспільства.

Підготовка до НМТ
У Бахмутській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №12 відбулася зустріч з підготовки до НМТ-2024

Проєкт «Теплі обійми» розпочинається
Управління освіти Бахмутської міської ради долучилося до проєкту «Теплі обійми», реалізація якого стала можлива завдяки співпраці Центру підтримки бахмутян у м. Київ "Яповернусь_БАХМУТ" з українським брендом жіночого одягу Wonder.

Стресостійкість – важлива риса педагога
Війна – потужний чинник стресу, тож цілком природно, що багато людей зараз відчувають тривожність, пригніченість, не можуть знайти в собі сили на буденні та робочі справи.