Навчання протягом життя!

22 квіт. 2024
У суботу, 20.04.2024 вчителі школи Поліна Костюченко та Оксана Єршова відвідали Магістральну (не) конференцію міні EdCamp Dnipro "Освіта сьогодні: надолужити втрачене" в ліцеї Міжнародних відносин УМСФ.

Неймовірна організація, різноманітні кейси від найкращих спікерів з усієї України, цікаві експертні паралелі! Неймовірні враження та інсайти від особливої сесії EdCamp Ukraine "Повірмо, перемагаймо, підтримуймо: як створити спільноту, що є стійкою". Неймовірна мотивація розвиватися й ділитися досвідом, ідеями, натхненням одне з одним, бути щасливими й продуктивними у вчительській професії та в житті загалом!

Підготовка до НМТ
У Бахмутській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №12 відбулася зустріч з підготовки до НМТ-2024

Проєкт «Теплі обійми» розпочинається
Управління освіти Бахмутської міської ради долучилося до проєкту «Теплі обійми», реалізація якого стала можлива завдяки співпраці Центру підтримки бахмутян у м. Київ "Яповернусь_БАХМУТ" з українським брендом жіночого одягу Wonder.

Стресостійкість – важлива риса педагога
Війна – потужний чинник стресу, тож цілком природно, що багато людей зараз відчувають тривожність, пригніченість, не можуть знайти в собі сили на буденні та робочі справи.