Вітаємо переможців Обласного еколого-краєзнавчого руху учнівської та студентської молоді "Донбас заповідний"!

19 квіт. 2024
У дистанційному режимі Донецьким обласним центром туризму та краєзнавства учнівської молоді проведено Обласний еколого-краєзнавчий рух учнівської та студентської молоді «Донбас заповідний».

Вітаємо наших переможців – учнів закладів загальної середньої освіти Бахмутської міської ТГ: Тетяну Сідорову (ЗОШ №5), Анну Гаврющенко (ЗОШ №9), Олексія Драного (ЗОШ №10), Світлану Сидоренко та Агаркову Мілену(НВК №11)
Ваші успіхи - це результат наполегливої праці, творчого мислення та щирого ентузіазму. Ви - варті наслідування, адже саме від таких талановитих та небайдужих дітей залежить майбутнє нашої планети.
Від щирого серця бажаємо вам невичерпної енергії, нових цікавих досліджень та гідних звершень на шляху пізнання природи

6 трав. 2024
Віра, національна гідність та єдність дошкілля України
У часи випробувань і війни, коли кожен крок стає важливим до єдності та міцності, дошкільний навчальний заклад №18 «Росинка» виявив себе не просто закладом освіти, а справжнім оплотом українського духу та патріотизму.

3 трав. 2024
Великодні святкування в закладах дошкільної освіти
Серед традиційних свят в українській культурі є свято Великодня. Воно вважається найсвітлішим, найважливішим святом весни

3 трав. 2024