«Мова рідна, слово рідне!»

21 лют. 2024
21 лютого в день Рідної мови наші маленькі патріоти дошкільного навчального закладу ясел-садка №18 «Росинка» занурилися в чарівний світ української культури та мови під час музичного тематичного заняття «Мова рідна, слово рідне», яке підготувала та провела керівник музичний закладу Тетяна Шорохова.

Всі разом ділилися власними враженнями про багатства нашої мови , добирали прикметники під час  дидактичної гри «Українська мова яка?», слухали сучасні українські дитячі пісні про рідну мову.

Діти, батьки, педагоги закладу будуть і надалі  докладати  зусиль для пізнання, вивчення та шанування рідної мови підростаючим поколінням,  щоб ясніше засяяла  іскра національної свідомості!

7 трав. 2024
Подорож учнів 4 класів до чарівної країни «П‘ятьландіі»
У Бахмутській ЗОШ №12 пройшов незвичайний день: подорож учнів 4 класів до чарівної країни «П’ятьландіі». Це дуже важлива подія як для батьків майбутніх п'ятикласників, так і для всього педколективу закладу освіти. Під час зустрічі діти знайомилися з майбутніми вчителями, із задоволенням спілкувалися.

7 трав. 2024
Дистанційне навчання стає доступніше
За сприяння Департаменту освіти і науки Донецької ОДА та Управління освіти Бахмутської міської ради на початку травня учні закладів загальної середньої освіти Бахмутської міської ТГ знову отримали пристрої для більш якісного дистанційного навчання.

6 трав. 2024
Логопедичні цікавинки на дистанції
В умовах сьогодення педагогам потрібно достойно приймати виклики та використовувати всі можливості, щоб не залишити дітей з особливими освітніми потребами без уваги