Презентація книжки Мирослава Лаюка «Бахмут»

25 лют. 2024
У книгарні «Сенс» (м. Київ) відбулася презентація й розповідь про історію створення книжки репортажів та есеїв Мирослава Лаюка «Бахмут», також відбулось відкриття й обговорення авторської фотовиставки Данила Павлова про наше місто Бахмут

Директор школи Інна Астапова та учениця 11-А класу Єлизавета Лоза відвідали подію та отримали автограф письменника.

Дякуємо за фіксацію подій у нашій фортеці:

Мирославу Лаюку, письменнику і воєнному документалісту, автору книжки «Бахмут»

Данилу Павлову, фотографу-документалісту, чиїми роботами проілюстрована книжка,

Богдану Логвиненку, засновнику Ukraїner

Участь в EdCamp
У суботу у Києві Midgard School обʼєднала прогресивних освітян, зацікавлених у розвитку та впровадженні новітніх технологій та методик у навчальний процес

29 квіт. 2024
Загальношкільний проєкт «ЕкоТренди - мода на природу»
З метою дослідження та популяризації екологічної моди лідери шкільного самоврядування Бахмутського НВК № 11 запропоновували класним колективам закладу взяти участь у загальношкільному проєкті «ЕкоТренди - мода на природу».

29 квіт. 2024
Всесвітній тиждень імунізації в закладах дошкільної освіти
#World Immunization Week 2024# В Україні, за ініціативи ВООЗ, щорічно, починаючи з 2005 року, проводиться Всесвітній тиждень імунізації.