Вітаємо учнів Бахмутської міської ТГ з перемогою!

21 лют. 2024
Конкурс-захист науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України є одним із провідних заходів МАН, мета якого виявлення і підтримка обдарованих дітей, залучення інтелектуально й творчо обдарованої учнівської молоді до науково-дослідницької та експериментальної роботи.

Так, 17 та 18 лютого 2024 року відбувся ІІ (обласний ) етап конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України Донецької області. 4 юних науковці  громади  результативно завершили участь в обласному етапі Конкурсу і довели, можуть знаходити  креативні рішення і вміють презентувати власні досягнення.
Вітаємо з перемогою ученицю ЗОШ №18 Руслану Чаленко (диплом І ступеня, науковий керівник  Ірина Галюченко), учня НВК №11 Дмитра Ткаченка (диплом І ступеня, науковий керівник Вікторія Бак), ученицю НВК №11 Вікторію Чередниченко (диплом ІІ ступеня, науковий керівник   Олена Лавренко), учня ЗОШ №12 Альберта Перешивалова (диплом ІІ ступеня, науковий керівник  Ольга Шепель).
Дякуємо всім учасникам та учасницям, їхнім наставницям за плідну роботу й активну життєву позицію! Бажаємо подальших успіхів і високих результатів на всеукраїнському етапі!

7 трав. 2024
Подорож учнів 4 класів до чарівної країни «П‘ятьландіі»
У Бахмутській ЗОШ №12 пройшов незвичайний день: подорож учнів 4 класів до чарівної країни «П’ятьландіі». Це дуже важлива подія як для батьків майбутніх п'ятикласників, так і для всього педколективу закладу освіти. Під час зустрічі діти знайомилися з майбутніми вчителями, із задоволенням спілкувалися.

7 трав. 2024
Дистанційне навчання стає доступніше
За сприяння Департаменту освіти і науки Донецької ОДА та Управління освіти Бахмутської міської ради на початку травня учні закладів загальної середньої освіти Бахмутської міської ТГ знову отримали пристрої для більш якісного дистанційного навчання.

6 трав. 2024
Логопедичні цікавинки на дистанції
В умовах сьогодення педагогам потрібно достойно приймати виклики та використовувати всі можливості, щоб не залишити дітей з особливими освітніми потребами без уваги