21 лют. 2024

День рідної мови у ДНЗ №6 «Барвінок»

Велична, щедра і прекрасна мова, Прозора й чиста, як гірська вода, — То України мова барвінкова, — Така багата й вічно молода. Юлія Косинська

Педагогічна рада з виховної роботи в Бахмутській ЗОШ№12

Сьогодні у закладі відбулась педагогічна рада «Заклад освіти - осередок турботи, підтримки та єднання».

Співпраця Бахмутської ЗОШ№12 з Центром нової освіти

У рамках співпраці з Центром нової освіти на зустріч з педагогами Бахмутської ЗОШ №12 завітав її засновник, тренер з інформаційних та інноваційних технологій, веб-розробник, менеджер та учасник освітніх проєктів, педагогічний дизайнер Іван Іванов.
20 лют. 2024

Учні та педагоги Бахмутської ЗОШ №18 ім. Дмитра Чернявського – учасники обласних урочистих заходів до Дня Героїв Небесної Сотні

20 лютого учні та педагоги Бахмутської ЗОШ №18 ім. Дмитра Чернявського взяли участь в обласних урочистих заходах, присвячених Дню Героїв Небесної Сотні.

#ОсвітніЛокаціїВДії До дня пам'яті Героїв Небесної Сотні

20 лютого 2014 року ‒ найкривавіший день подій на Майдані в Києві. Майдан Незалежності об'єднав десятки тисяч українців із різних областей, які пліч-о-пліч до кінця боролися за єдність, незалежність і справедливість. Серед них був і наш земляк Дмитро Чернявський, пам’ять про якого залишилася в серцях бахмутян.
19 лют. 2024

Вітаємо переможців ІІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад!

Учні Бахмутської міської територіальної громади своїми навчальними перемогами доводять нашу міцність і бажання будувати країну майбутнього – сучасну й технологічну, успішну й незалежну, вільну й щасливу!
19 лют. 2024

Директор Бахмутської школи І-ІІІ ступенів №12 бере участь у всеукраїнському проєкті

Стартує освітній курс «Щастя», адаптований для українських освітян на основі популярного курсу Єльського університету США «Science of Well-being» («Наука благополуччя»).
19 лют. 2024

Підсумки онлайн-конкурсу комп’ютерної графіки для дітей та молоді міської громади «ІТ-Планета»

З 7 по 14 лютого 2024 року відбувся онлайн-конкурс комп'ютерної графіки для дітей та молоді, організований Бахмутським міським Центром технічної творчості дітей та юнацтва, під назвою "ІТ-ПЛАНЕТА".
16 лют. 2024

Заходи місячника всеобучу в Бахмутському НВК № 11

В Бахмутському НВК№11 відбулись тематичні заходи в рамках місячника всеобучу!»
16 лют. 2024

#ОсвітніЛокаціїВДії Єднаємось заради міцної України

Сьогодні, 16 лютого, за ініціативи Управління освіти на освітній локації «З Бахмутом у серці м. Жовті Води» ми святкуємо День Єднання — важливу дату, яка символізує солідарність та гармонію

Логопедичні цікавинки на дистанції
В умовах сьогодення педагогам потрібно достойно приймати виклики та використовувати всі можливості, щоб не залишити дітей з особливими освітніми потребами без уваги

Здорова нація-майбутнє України
Бахмутяни, які перебувають у місті Одеса, продовжують суботні спортивні зустрічі з Олександром Свінченком, вчителем фізичної культури Бахмутської школи №7, з метою підтримки фізичного та ментального здоров’я.

Новий вектор співпраці
Новим вектором партнерства у сучасній дошкільній освіті є розвиток співпраці з садочками регіону та країни.