«Незламний Бахмут: війна очима освітян»

23 лют. 2024
23 лютого 2022 ми проживали останній мирний день, а далі….розпач, біль, тривога, невідомість….

За ініціативи Управління освіти відбулася презентація збірки «Незламний Бахмут: війна очима освітян». До зустрічі долучилися   керівники закладів освіти, батьки, учні, автори, представники міської влади в особі Марини Іванушкіної, керуючої справами виконкому Бахмутської міської ради.
Розпочала зустріч начальник Управління освіти, автор ідеї Оксана Карпець, яка розказала, чому виникла ідея створення збірки, поділилася власними враженнями від зібраних матеріалів і висловила подяку всім, хто долучився до створення, так званого, щоденника освітянського життя в період війни. До слова долучилася упорядник книги директор Іванівського ЗЗСО Ольга Козаченко, яка проінформувала про роботу над проєктом. А далі завдяки бібліотекарю ЗОШ №18 Тетяні Кириєнко ми ніби гортали книгу, читаючи історію за історією.
Це не просто збірка історій. Кожен рядок цієї книги – це крик душі Бахмута, який зумів зберегти свою непідробну гідність навіть у найтяжчі часи. Важко було сприймати розповіді освітян, бо емоції надто свіжі…Кожен автор, читаючи уривки есе, ніби знову повертався у минуле, проживаючи знову сумні події. Надто проникливі були есе наших учнів…
Спогади бахмутян – це не лише історії про війну. Це історії про віру в майбутнє, про впевненість у силі духу та обурення перед несправедливістю. Кожна сторінка книги розповідає про незламних освітян, які не дозволили ворожій руці знищити нашу гідність та любов до рідного міста.
А проникливі вірші ніби додають нового виміру кожній розповіді. Вони вбирають у себе біль, надію, та непідробний патріотизм. Кожен рядок стає символом відданості та сили, що допомагає вижити попри все.
Книга «Незламний Бахмут: війна очима освітян» – це своєрідний пам’ятник тим, хто вижив і залишився незламним у найважчі часи. Вона нагадує нам про важливість пам'яті та гідності, про те, що навіть у найтемнішу годину світить промінь надії.

7 трав. 2024
Подорож учнів 4 класів до чарівної країни «П‘ятьландіі»
У Бахмутській ЗОШ №12 пройшов незвичайний день: подорож учнів 4 класів до чарівної країни «П’ятьландіі». Це дуже важлива подія як для батьків майбутніх п'ятикласників, так і для всього педколективу закладу освіти. Під час зустрічі діти знайомилися з майбутніми вчителями, із задоволенням спілкувалися.

7 трав. 2024
Дистанційне навчання стає доступніше
За сприяння Департаменту освіти і науки Донецької ОДА та Управління освіти Бахмутської міської ради на початку травня учні закладів загальної середньої освіти Бахмутської міської ТГ знову отримали пристрої для більш якісного дистанційного навчання.

6 трав. 2024
Логопедичні цікавинки на дистанції
В умовах сьогодення педагогам потрібно достойно приймати виклики та використовувати всі можливості, щоб не залишити дітей з особливими освітніми потребами без уваги