23 лют. 2024

«Незламний Бахмут: війна очима освітян»

23 лютого 2022 ми проживали останній мирний день, а далі….розпач, біль, тривога, невідомість….
22 лют. 2024

Зустріч з майбутніми 10-класниками!

Відповідно до плану роботи у Бахмутській ЗОШ №12 пройшов День відкритих дверей для майбутніх 10-класників, на який було запрошено учнів нашої школи, а також Бахмутських шкіл 2, 4, 9, Іванівського ЗЗСО.
21 лют. 2024

«Мова рідна, слово рідне!»

21 лютого в день Рідної мови наші маленькі патріоти дошкільного навчального закладу ясел-садка №18 «Росинка» занурилися в чарівний світ української культури та мови під час музичного тематичного заняття «Мова рідна, слово рідне», яке підготувала та провела керівник музичний закладу Тетяна Шорохова.
21 лют. 2024

Вітаємо учнів Бахмутської міської ТГ з перемогою!

Конкурс-захист науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України є одним із провідних заходів МАН, мета якого виявлення і підтримка обдарованих дітей, залучення інтелектуально й творчо обдарованої учнівської молоді до науково-дослідницької та експериментальної роботи.
21 лют. 2024

#ОсвітніЛокаціїВДії З Днем рідної мови!

На освітній локації «З Бахмутом у серці м. Жовті Води» 21 лютого вчителі разом із учнями відзначали День рідної мови – свято, яке об'єднує всіх українців, адже мова – це душа нашого народу, його код, його генетичний паспорт. На заході на дітей чекала подорож чарівним лісом, під час якої школярі довели, що мають право називатися справжніми знавцями української мови.
21 лют. 2024

«Мова наша єдина, рідна, мелодійна, солов’їна»

21 лютого, у Міжнародний день рідної мови, Донецьким обласним дитячо-молодіжним центром була проведена онлайн-гра на знання української мови.
21 лют. 2024

День рідної мови у ДНЗ №6 «Барвінок»

Велична, щедра і прекрасна мова, Прозора й чиста, як гірська вода, — То України мова барвінкова, — Така багата й вічно молода. Юлія Косинська

Педагогічна рада з виховної роботи в Бахмутській ЗОШ№12

Сьогодні у закладі відбулась педагогічна рада «Заклад освіти - осередок турботи, підтримки та єднання».

Співпраця Бахмутської ЗОШ№12 з Центром нової освіти

У рамках співпраці з Центром нової освіти на зустріч з педагогами Бахмутської ЗОШ №12 завітав її засновник, тренер з інформаційних та інноваційних технологій, веб-розробник, менеджер та учасник освітніх проєктів, педагогічний дизайнер Іван Іванов.
20 лют. 2024

Учні та педагоги Бахмутської ЗОШ №18 ім. Дмитра Чернявського – учасники обласних урочистих заходів до Дня Героїв Небесної Сотні

20 лютого учні та педагоги Бахмутської ЗОШ №18 ім. Дмитра Чернявського взяли участь в обласних урочистих заходах, присвячених Дню Героїв Небесної Сотні.

6 трав. 2024
Віра, національна гідність та єдність дошкілля України
У часи випробувань і війни, коли кожен крок стає важливим до єдності та міцності, дошкільний навчальний заклад №18 «Росинка» виявив себе не просто закладом освіти, а справжнім оплотом українського духу та патріотизму.

3 трав. 2024
Великодні святкування в закладах дошкільної освіти
Серед традиційних свят в українській культурі є свято Великодня. Воно вважається найсвітлішим, найважливішим святом весни

3 трав. 2024