Сумісне засідання міських методичних об’єднань вчителів біології, хімії та географії

27 жовт. 2015
Згідно з планом роботи міського методичного кабінету на базі Артемівської ЗОШ №5 відбулося сумісне засідання методичних об’єднань вчителів біології, хімії та географії.

Засідання проходило у формі науково-практичного семінару за темою «Інтегрований підхід до формування екологічного світогляду учнів  у процесі вивчення природознавчих дисциплін».

Цей захід став продовженням цілеспрямованої роботи вчителів природознавчих дисциплін міста щодо формування в учнів глибшого розуміння навколишнього середовища, поваги і любові до того місця, де вони народилися і виросли.

Практичну частину семінару, до якої входили екскурсія шкільною екологічною стежкою, складання плану місцевості, демонстрація елементу інтегрованого уроку на природі, провели вчителі ЗОШ №5 Мошегова Тетяна (вчитель географії), Краснова Ірина (вчитель біології), Париш Олег (вчитель хімії).

На семінарі серед вчителів відбулося живе обговорення даної теми. Багатьма цікавими ідеями поділилися колеги один з одним. Активну участь у семінарі взяли Гаркавенко Марина (ЗОШ №5), Бак Вікторія (НВК №11), Кастрюліна Наталя (ЗОШ №18), Артеменко Любов (ЗОШ №24), Мариса Ольга (ЗОШ №1).

13 трав. 2024
#ОсвітніЛокаціїВДії Підготовка до НМТ триває
Уже менше, ніж за місяць майбутні випускники складатимуть НМТ. Тому вкрай важливо впорядкувати знання, повторити вивчене та з’ясувати деякі питання.

12 трав. 2024
#ОсвітніЛокаціїВДії Спасибі за ласку, за щире тепло...
​Мама — це найдорожча людина для кожного з нас. Вона дарує нам життя, піклується про нас, любить безмежно.

11 трав. 2024
День матері в закладах дошкільної освіти Бахмутської громади
День матері - добре та світле свято, що асоціюється з квітами, весняним теплом та усмішками. Щороку, у другу неділю травня, українці відзначають цю радісну подію.