Народні музичні інструменти в практиці роботи музичних керівників дитсадків

28 жовт. 2015

23 жовтня в дитячому закладі №36 «Теремок» пройшло методичне об’єднання музичних керівників з теми «Формування мистецького досвіду дошкільників через театральну діяльність у синтезі з грою на дитячих музичних інструментах». Керівник методичного об`єднання Ірина Чамор провела ігрову вправу «Симфонічний оркестр» для створення позитивного мікроклімату. З метою розширення знань педагогів щодо дитячих музичних оркестрів провела «круглий стіл»з теми «Дитячий музичний оркестр. Вимоги програми чи творча необхідність?»

Музичний керівник дитсадка №36 Лілія Дергоусова презентувала для своїх колег інтерактивну театралізовану музичну виставу «Котигорошко», у якій взяли участь діти та вихователі старшої і середньої груп. Головним героєм був казковий богатир Котигорошко, який повинен знайти сестер і братів, що вкрав злий дракон. Багато важких випробувань довелось пройти Котигорошку: навчитись їздити верхи, як справжні козаки, перейти «річку» та широкий «степ», зібрати віночок, пісню заспівати. Наприкінці вистави діти станцювали веселий український таночок, зіграли на народних інструментах, пригостили гостей смачними варениками та подарували на пам'ять віночки-обереги.

По закінченню музичної вистави відбулось обговорення у вигляді ігрової вправи «Котилася торба», під час якої музкерівники висловили свої думки за допомогою козацьких монет «червонця» і «п’ятака».

Методист Валерія Пересада підготувала мультимедійну презентацію з теми «Народні дитячі музичні інструменти», ознайомила присутніх з пам’ятками «Створення екологічних народних інструментів», а музичні керівники презентували різноманітні саморобні народні музичні інструменти.

13 трав. 2024
#ОсвітніЛокаціїВДії Підготовка до НМТ триває
Уже менше, ніж за місяць майбутні випускники складатимуть НМТ. Тому вкрай важливо впорядкувати знання, повторити вивчене та з’ясувати деякі питання.

12 трав. 2024
#ОсвітніЛокаціїВДії Спасибі за ласку, за щире тепло...
​Мама — це найдорожча людина для кожного з нас. Вона дарує нам життя, піклується про нас, любить безмежно.

11 трав. 2024
День матері в закладах дошкільної освіти Бахмутської громади
День матері - добре та світле свято, що асоціюється з квітами, весняним теплом та усмішками. Щороку, у другу неділю травня, українці відзначають цю радісну подію.