Виставка поробок «Прийшла осінь золота»

24 жовт. 2015
Вже стало доброю традицією проводити в Соледарському Центрі дітей та юнацтва виставку поробок «Прийшла осінь золота», тому під час осінніх канікул, така виставка була проведена знову.

Діти готували поробки, намагаючись передати красу щедрої осені,  залюбки ділилися один з одним своїми ідеями. Проявивши творчість, неповторність та індивідуальність, використовуючи не тільки дари матінки-Природи, а й підручні матеріали, були виготовлені найсправжні шедеври.

У виставці взяли участь вихованці гуртків «Живопис», «Друзі природи», «Орігамі», «Природа і фантазія». Ніхто не залишився осторонь. Роботи дітей змогли оцінити також і відвідувачі дитячої бібліотеки.

Виставка, насичена справжніми ароматами та фарбами осені, милувала погляд і дарувала радість.

13 трав. 2024
#ОсвітніЛокаціїВДії Підготовка до НМТ триває
Уже менше, ніж за місяць майбутні випускники складатимуть НМТ. Тому вкрай важливо впорядкувати знання, повторити вивчене та з’ясувати деякі питання.

12 трав. 2024
#ОсвітніЛокаціїВДії Спасибі за ласку, за щире тепло...
​Мама — це найдорожча людина для кожного з нас. Вона дарує нам життя, піклується про нас, любить безмежно.

11 трав. 2024
День матері в закладах дошкільної освіти Бахмутської громади
День матері - добре та світле свято, що асоціюється з квітами, весняним теплом та усмішками. Щороку, у другу неділю травня, українці відзначають цю радісну подію.