До Дня української мови в Соледарському Центрі дітей та юнацтва

6 лист. 2015
У Соледарському Центрі дітей та юнацтва керівником гуртка Наталею Тищук була проведена вікторина «Вічне слово»

З метою формування розуміння того, що українська мова - наш скарб, без якого не може існувати ні народ, ні Україна як держава; розширення знання про красу і багатство української мови; ознайомлення дітей з українськими обрядами і звичаями; пробудження почуття національної гідності в Соледарському Центрі дітей та юнацтва керівником гуртка Наталею Тищук була проведена вікторина «Вічне слово», яка відбулася між вихованцями відділення МАН «Народознавство». Вихованці гідно пройшли низку конкурсів: «Розгадай кросворд?», «Склади вірш…», «Юні художники», та інші. Рідна мова – це мова, що першою засвоюється дитиною і залишається зрозумілою на все життя. Рідною прийнято вважати мову предків, яка пов’язує людину з її народом, з попередніми поколіннями, їхніми духовними надбаннями.

Задоволені були всі: керівник гуртка - адже конкурси викликали в учнів багато запитань з історії формування української мови, вихованці - які змогли продемонструвати свої досягнення в засвоєнні співучої рідної мови.

13 трав. 2024
#ОсвітніЛокаціїВДії Підготовка до НМТ триває
Уже менше, ніж за місяць майбутні випускники складатимуть НМТ. Тому вкрай важливо впорядкувати знання, повторити вивчене та з’ясувати деякі питання.

12 трав. 2024
#ОсвітніЛокаціїВДії Спасибі за ласку, за щире тепло...
​Мама — це найдорожча людина для кожного з нас. Вона дарує нам життя, піклується про нас, любить безмежно.

11 трав. 2024
День матері в закладах дошкільної освіти Бахмутської громади
День матері - добре та світле свято, що асоціюється з квітами, весняним теплом та усмішками. Щороку, у другу неділю травня, українці відзначають цю радісну подію.