Тиждень української писемності та мови в Артемівській школі №2

6 лист. 2015

Уже стало доброю традицією у листопаді проводити заходи, присвячені Дню української писемності та мови і вшануванню пам’яті Нестора Літописця. Предметний тиждень, присвячений Дню української писемності та мови, в Артемівській школі №2 кожного року відбувається якось особливо, по-новому.

У запланованих заходах брали участь усі класи школи. Особливо слід відмітити найактивніших з них: учнів 5-А (класний керівник Любов Кіндякова) та 5-Б (класний керівник Аліса Воронська) класів, які провели відкритий виховний захід «Ти наша мова солов’їна». Учні із задоволенням складали власні вірші та оповідання про українську мову. Цікавим для присутніх було інсценування усмішок, де діти проявили свою артистичність, кмітливість під час відгадування загадок та пояснюючи прислів’я про мову. Під час музичних пауз лунали з уст знайомі українські пісні. В кінці заходу провели вправу «Асоціативний кущ», де учні мали змогу самостійно підвести підсумки заходу.

Цікавими, пізнавальними та змістовними були урок у 7 класі (вчитель Володимир Фащук) з теми «Мовно-стилістичне багатство повісті М.Стельмаха «Гуси-лебеді летять» та конференція в 11 класі «Шляхи розвитку української мови… Історія, сучасність, майбутнє».

Протягом Тижня працювали виставки газет, плакатів, стіннівок з даної тематики.

Такі заходи поглиблюють знання дітей з української мови та літератури, сприяють розвитку творчих здібностей, викликають бажання примножувати національні традиції, берегти рідну мову, виховують любов до рідного краю.

13 трав. 2024
#ОсвітніЛокаціїВДії Підготовка до НМТ триває
Уже менше, ніж за місяць майбутні випускники складатимуть НМТ. Тому вкрай важливо впорядкувати знання, повторити вивчене та з’ясувати деякі питання.

12 трав. 2024
#ОсвітніЛокаціїВДії Спасибі за ласку, за щире тепло...
​Мама — це найдорожча людина для кожного з нас. Вона дарує нам життя, піклується про нас, любить безмежно.

11 трав. 2024
День матері в закладах дошкільної освіти Бахмутської громади
День матері - добре та світле свято, що асоціюється з квітами, весняним теплом та усмішками. Щороку, у другу неділю травня, українці відзначають цю радісну подію.