Загальношкільна батьківська конференція в Артемівській школі №12

6 лист. 2015
Зустрічі з батьками завжди є відповідальними і необхідними для правильної побудови навчально-виховного процесу і в класі, і в школі.

Тому 5 листопада в Артемівській школі №12 відбулась загальношкільна батьківська конференція. Говорили про найголовніше – виховання підростаючого покоління та проблеми, пов’язані з цим.

Перед батьківською громадськістю виступив директор школи Євген Денисов, який розповів про успіхи учнівського та учительського колективів за минулий навчальний рік. Голова батьківського комітету звітувала про виконання бізнес-плану за 2014/2015 рік. Цікавою та потрібною інформацією поділились викладачі та студенти Артемівського індустріального технікуму, які розповіли про енергозбереження в школі та побуті. Перед батьками виступили учні школи з музичними номерами.

Присутні обрали новий батьківський комітет. Сподіваємось, що робота шкільного трикутника «учителі-діти-батьки» і надалі буде плідною, щоб створювати всі умови для розвитку вихованців школи.

13 трав. 2024
#ОсвітніЛокаціїВДії Підготовка до НМТ триває
Уже менше, ніж за місяць майбутні випускники складатимуть НМТ. Тому вкрай важливо впорядкувати знання, повторити вивчене та з’ясувати деякі питання.

12 трав. 2024
#ОсвітніЛокаціїВДії Спасибі за ласку, за щире тепло...
​Мама — це найдорожча людина для кожного з нас. Вона дарує нам життя, піклується про нас, любить безмежно.

11 трав. 2024
День матері в закладах дошкільної освіти Бахмутської громади
День матері - добре та світле свято, що асоціюється з квітами, весняним теплом та усмішками. Щороку, у другу неділю травня, українці відзначають цю радісну подію.