Тиждень енергозбереження в Артемівській школі №5

6 лист. 2015
Протягом тижня з 2 по 6 листопада 2015 року в Артемівській школі №5 проведено низку заходів, спрямованих на навчання учнів заощадливому використанню енергії в побуті.

Так, класні керівники знайомили учнів із пам’ятками «Корисні поради щодо використання енергії в побуті», пам’ятками для батьків «Як економити вдома та на роботі». Також було проведено тематичні бесіди для учнів 1-11 класів «Впровадження енергозберігаючих технологій», «Як народжується електроенергія». Учні 2-В, 4-Б, 3-В та 1-В дивилися мультфільм «Казка про електроенергію» та ділилися враженнями з однокласниками. Учні 6-В класу виготовили та розповсюдили серед учнів 1-4 класів 115 інформаційних листів «Бережіть світло» із нагадуванням школярам правил користування електроприладами та економії електроенергії. Ініціативна група учнів 6-Б класу провела експрес-хвилинки для учнів 5-6 класів «Будеш уважним і бережливим, станеш багатим, веселим, щасливим!». Бібліотекар школи Тетяна Брагіна організувала для учнів 4-А класу віртуальну екскурсію природою та ознайомила дітей із альтернативними джерелами енергії та їх характеристиками. 67 учнів школи взяли участь у шкільному етапі конкурсу «Енергозбереження – моє зелене майбутнє».

13 трав. 2024
#ОсвітніЛокаціїВДії Підготовка до НМТ триває
Уже менше, ніж за місяць майбутні випускники складатимуть НМТ. Тому вкрай важливо впорядкувати знання, повторити вивчене та з’ясувати деякі питання.

12 трав. 2024
#ОсвітніЛокаціїВДії Спасибі за ласку, за щире тепло...
​Мама — це найдорожча людина для кожного з нас. Вона дарує нам життя, піклується про нас, любить безмежно.

11 трав. 2024
День матері в закладах дошкільної освіти Бахмутської громади
День матері - добре та світле свято, що асоціюється з квітами, весняним теплом та усмішками. Щороку, у другу неділю травня, українці відзначають цю радісну подію.