Огляд-конкурс класних куточків з національно-патріотичного виховання

6 лист. 2015
В Артемівській школі №7 було проведено огляд-конкурс класних куточків з національно-патріотичного виховання.

Комісією у складі керівників шкільних методичних об’єднань класних керівників Наталі Косяк та учителів початкових класів Наталі Івахненко, бібліотекаря Алли Рахвальської було відзначено, що тематичні куточки оформлені відповідно до віку дітей в усіх класах. У куточках розміщені державні символи, мапа України, символи-обереги, малюнки та вироби учнів, ляльки у національних костюмах, фотоматеріали, міні-бібліотечки тощо.

Найкращими тематичними куточками серед початкових класів визначені куточок 2 та 3 класів (класоводи Алла Целуйко, Олена Слюсаренко). Серед класів середньої та старшої ланки переможцями стали класні куточки 9 класу (класний керівник Оксана Краснова) та 7-Б класу (класний керівник Наталя Косяк).

Вітаємо переможців!!!

13 трав. 2024
#ОсвітніЛокаціїВДії Підготовка до НМТ триває
Уже менше, ніж за місяць майбутні випускники складатимуть НМТ. Тому вкрай важливо впорядкувати знання, повторити вивчене та з’ясувати деякі питання.

12 трав. 2024
#ОсвітніЛокаціїВДії Спасибі за ласку, за щире тепло...
​Мама — це найдорожча людина для кожного з нас. Вона дарує нам життя, піклується про нас, любить безмежно.

11 трав. 2024
День матері в закладах дошкільної освіти Бахмутської громади
День матері - добре та світле свято, що асоціюється з квітами, весняним теплом та усмішками. Щороку, у другу неділю травня, українці відзначають цю радісну подію.